Son dakika Bjk kavga çıkdı?

Son dakika idmanda Tolgay Arslan Olcay Şahan'a idmanda kafa attı ve buda yetmezmiş gibi Oğuzhan Özyakup sakatlandı sizce Bjk de ki sorun ne. Ligde 1. sırada neden kavgaoluyor.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangi takım idmanında gerginlik olmuyor. Sen onu bırakta Caner niye kadro dışı?

0|0
    0|0
  • Çıkar böyle kavgalar.

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler maç zamanı bunu düşünmezler. Şampiyonluk bizim.

0|1
    0|0
    • Arkadaşlık olmayan yerde nasıl şampiyonluk gelir.

• Sen git adamın sorusuna cevap ver. Niye bunun altına yazıyon şimdi açtırcan bana yine ağzımı :D susuyorum kapatıyorum hala gerginlik çıkarmaya çalışıyon :D

• Bizim susmamız ödleğimizden değil saygımızdan sizin başkanınız gibi devamlı konuşmuyoruz. Biz susuyoruz ve yapıyoruz. Yani burda boş konuşmakta elime bir geçmez. Sen bizim takımı bırakta kendi takımında ilgilen. Caneri iki günde kadro dışı bıraktınız. Trabzonspor maçında fenarbehçe hakemlerini soktunuz sahaya işi alttan alttan yürüttünüz. Biz şampiyon olamıyorsak bir nedeni var çünkü biz fenerbahçe ve diğer takımlara göre şike yapmıyoruz yapmadığımız için hakkımızla şampiyon oluyoruz ve yine olacağiz.

• Kanıt göster knk

0|0
    0|0
  • panik başladı puan farkı indi önceki sezonlardaki gibi son haftalarda kaybetmekten kokruyolar ve 7 yıldır şampiyon olamamanın verdiği bir baskı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş çok korkutmuş sizi

0|0
    0|0
    • Sende engelliyormussun

• Hadi len korku böyle birşey mi.

• Korkak olmasan hergun sahte hesap açmazsın kimden korkuyorsun

• Olur öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...