Akşam yemeginde başkası

erkek arkadaşınızla akşam yemege cıktınız herşey gayet güzel. ama bir anda sarışın cekici bir bayan geldi ve canım hayatımdeyip cıktıgın erkegi öptü. ne yaparsınız. tepkiniz ne olurdu

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• valla ben şahsen tınlamam gayet normal bir olay gibi devam ederim belki gelen bayan kuzeni veya iş arkadaşı olabilir ama keza öyle değilse gelecekte başına geleceklerden korksun :DD intikam soguk yenen bir yemektir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sarışın gittikten sonra sevgilime kim olduğunu sorardım vereceği cevaba göre değişir, eğer huzursuzlandıysa kıvırmaya çalışıyorsa şüphelenirim, sakinliğini koruyorsa yola devam

0|1
    0|0
  • Ooo Fight :D Önce bir kıza atarlanırım hop noluyo falan. Baktım benim çocuktan çıt çıkmıyor ona atarlanırım. Sonuçta herif yüz vermese kız yapamaz dimi? Kuzeni muzeni değilse kavga çıkar. Eğer ne var bunda falan dedi ovvv ayrılık çanları çalıyor :D

0|0
    0|0
  • önce bozulurum sonra güçlü ve kendinden emin bir tavır takınırım...

sevdiğim insanın bundan sonraki davranışlarına bakarım, herhangi bir gevşeme kendisinde olursa ilişkim kopma noktasına gelir...

0|0
    0|0
  • iş bana kalmaz benim erkek arkadaşım ona dalar benden önce

0|1
    0|0
  • ooooffff çok fena gömerim sevgilimi o restorana ve çeker giderim haytından

0|0
    0|0
  • bende onu öperim öyle takılırık :D gebertirim nann erkeğimi kimseye vermem :D

0|0
    0|0
  • kızın saçını başını yolarım kimin sevgilisini öpüyo

0|0
    0|0
  • Kalkar giderim ne yapacağım başka

0|0
    0|0
  • çekici bayan neden sarışın onu anlamadım

1|0
    0|0
  • O sarışın kadın benim işte. Olamaz o yüzden böyle birşey.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...