Ne kadar iyi bir insan olduğumu test etmem için yardımcı olur musunuz?:)

şöyle düşünün karşınızdaki birinin ne kadar iyi biri olduğunu kendinizce test edecek sorular ya da çıkarımlar söyleyeceksiniz ve bu insan size samimi cevaplar verecek yani ben:)samimi olacağımdan şüpheniz olmasın sonuçta kendimi test ediyorum ve kendimi kandırmamın bir anlamı yok:)hepinize şimdiden teşekkür ederim,hadi başlayalım:)

Güncellemeler:
ya alt tarafı soru soracaksınız bende cevaplıycam

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi işin var durumun orta hal ve formaliteden dütkanı yakınının üzerine geçireceksin bir süre..işlem yaptıktan sonra işsiz gibi gözükeceksin ama kendi işine devam edeceksin herşey aynı olacak.Devletin verdiği işsizlik parasını(10 ay 350tl) alırmısın almazmısın.?

0|0
    0|0
    • harama el uzatmam,yani almam

• İyi biri olsan ben almam demezdin.

Allahın izniyle(İnşallah) almam derdin...

• hey allahım ya:D

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimsin sen?

0|0
    0|0
  • Yaşlılara saygılı mısın? otobüste yer verir misin? kendi paranı biriktirip fakir birine yardım ettin mi? insanlar hakkında sıkça kötü düşüncelere vardın mı? en yakın arkadaşın hakkında dedikodu yaptın mı? onu kıskandın mı? annen ve babanla sıkça tartışır mısın? ve iyilik sence nedir?:):) istediğin sorudan başla koçum.:)

0|0
    0|0
  • en sevdıgı yemegı sor

0|0
    0|0
  • bak, bununla ilgili ben ve bir arkadaş yardımcı olsun sana )) buralardadır kendileri tanıştırayım seni ))

benim testlerimi sağlam görmüştür...

0|0
    0|0
  • Yaşamın kaynağı nedir? Madde mi ruh mu?

0|0
    0|0
  • Bence iyi insanlar iyi insanlarla sevişmeli sen benim gibi iyi bir insanla sevişir misin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kimseyi test etmem

0|0
    0|0
    • hadi ama ya:(

• neden yargılıyosun bana göre kötüsün istediğin buydu cevabını verdim çelişkiye düştün işte hoşçakal bana göre kendini test etmek istedin benim inanışımda bu böyle hoşçakal

• peki tamam nasıl istersen öyle olsun:)

Yükleniyor...