2 kişi arasında kaldın, hangisini seçersin?

2 kişi arasında kaldın birini canından çok sevdin birinede çok değer verdin bağlandın sonra 2 sindende ayrıldın. Dönüş olsa hangisini seçerdin ?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• seçim yapma konusunu düşünüyosam ne yeterince sevmişim nede yeterince aşık olmuşum onlara o yüzden 2 sinide geçmişte bırakır önüme bakarım

2|0
    0|0
  • Acaba hiç düşündünmü ikisinden de ayrıldıkdan sonra, senin sectiğin kişi tekradan seni kabul edecek mi diye ?

1|0
    0|0
    • benim yasadığım bir durum degil soru bu anla sonra yorum yap

• 1.Bu durumu sen yaşandın mı yaşamadın mı onu ben bilemem.

2.Sorunuzun içinde bu benim yaşadığım bir durum deği diye bir şeyde yazmıyor.

3.Sen önce kendini iyi ifade edebilmeyi ve soru sormayı öğren de ondan sonra sana yorum yapmalarını bekle.hadi by

• Eğer 2 sinden birini gerçekten sevseydin bırakmazdın. Seçim yapma çünkü 2 side seni tatmin etmemiş... Bak ileri bulursun yeni biri..

1|0
    0|0
  • ikisinin olması imkansız birini seversen gözün öbürünü görmez. maymun iştahlımısın sen. oda olsun ama öbürüde olsun. töbe la ilahe

1|0
    0|0
    • Ya ne alaka be benim yaşadığım bir durum degil soru bu kıtmısın sen?

• ya kusura bakma kedi canını yediğim sorular hep benzer olunca cevapları kopyala yapıştır yapıyorum seninkide öyle denk gelmiş

• adı kezban olanı secmem

0|0
    0|0
  • birisine resmi birisine dini nikah yapsak olmaz mı :S

0|0
    1|0
  • İkisine de yazık, vicdanım elvermez. İkisini de mutlu ederdim.

0|0
    2|1
  • çok zorlama bir soru olmuş

0|0
    0|0
  • Hiç birini seçmez yeni temiz bir gelecekli birini bulurum taze kan her zaman daha iyidir yeni başlangıçlar.

0|0
    0|0
  • aşık olduğumu değil beni seveni seçtim..

0|0
    0|0
  • Ayrilik nedeni en belirleyici faktor olur..

0|0
    0|0
  • İkisinide seçmem . 1 kere ayrılmışız sonuçda ;)

0|0
    0|0
  • parası fazla olana

0|0
    0|0
  • böyle bir şey yaptım için kendimden utanırdım ilk önce.

0|0
    0|0
  • neden 2 sini aynı anda idare etmiyorsun ki

0|0
    0|0
    • Adam gibi soru soruyoruz adam gibi cevap verin

• erkek mantığı beyb

yada genelleme yapmayayım da benim mantığım bu

beğenmeyen güççük kızına almassınn

• bilemicemiz şeyler sormayın ...

0|0
    0|0
  • bu nasıl ikilem yav

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• mantıkla ancak seçim yapılır. Kriterlerini masaya yatırırsın en fazla uyanı tercih edersin. Geleceği görmek önemli. Ayrıldıysam dönmem sağlıklı bir ilşki olmaz.

1|0
    0|0
  • Hicbirisini secmem kafamı dinlerim biraz. Hangisi hala ısrarcıysa onunla olurum degilse ugrasamam gitsinler

1|0
    0|0
  • Hiçbirini , ayrıldıysam doğru kararı vermişimdir demekki. Her bir geri dönüş tekrarlanacak hatalara göz yummak demektir .

1|0
    0|0
  • değer verdiğim ya da sevdiğim birini bırakmam... bıraktıktan sonra geri dönmem

1|0
    0|0
  • 2. olanı seçmelisin...

0|0
    0|0
  • ela gözlü olanı

0|0
    0|0
  • Pikaçuyu :D Değer verdiğimde bana değer veriyosa ona dönerim, kör kütük aşk çok tehlikeli çünkü

1|0
    0|0
  • Dönülmez akşamın ufkundayım, vakit çok geç.

0|1
    1|0
  • hangisi daha yakışıklıysa onu seç;)

0|0
    0|0
  • Hangisi adonisliyse onu seçerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...