Üzüldüğüm ama sevdiğim mi ? sevmediğim ama değer verildiğim mi ?

arkadaşlar ;evinizin tam karşısında oturan aşık olduğunuz insan, 1 yıl boyunca süren bir birliktelik , bazı sorunlar nedeniyle sizin gözyaşlarınızın akmasına sebep olacak şekilde bir ayrılık .Herşeye ragmen hala seviyorsunuz o da sızden ayrılasına ragmen sızın hayatınızı uzaktan ızlıyor basınıza kotu bır durum gelecek olsa bile mudahale edıyor sızı koruyor kısacası ...ve diğer yandan size kilometrelerce uzaklıkta size aşık oldugunu ıdda eden sıze deger kıymet veren sizin gözyaslarınızın akmasına sebep olmayan hep mutlu etmek ıcın cabalayan fakat sızın sevmedıgınız bır adam...ikiside size teklif ediyor...şimdi sorum bu .sizi üzen ama sizin sevdiğiniz insan mı ? yoksa sıze kıymet veren butun varlıgını ortaya koyan yoku bıle var etmek ıcın ugrasan fakat sızın bır turlu sevemedıgınız ınsanı mı secerdınız ..?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ne demiş şair..

"anlamaz ki o zalim yar, gezer gezer UZAKTAN BAKAR"..

bu işler böyledir evlât

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• değer verdiğim

0|0
    0|0
  • sana deger veren km uzaktakı ınsanı secersen mutlu olamayacaksın senı uzen ama hala sahıplenen cocuk bence daha mantıklı ama km uzaktakı cocukta dusunulebılır bende cıkamadım ısın ıcınden evlılık dusunuyorsan karakter onemlı hacım benden demesı

0|0
    0|0
  • sevdiğine varamıyorsan sevene gideceksin olmadımı hepsinden vazgeçecek zamana bırakacaksın

0|0
    0|0
  • bence ikisinide seçmezdim yeni birilerini denerdim

0|0
    0|0
  • valla sevdiğini alamıyorsan sevene varacaksın büyükler öyle derdi biz ergenkene :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...