Koç Kadını Balık Erkeği

Ciddi düşünüyorum.Burçlara inanıyorum ve karakter analizine bakılırsa ve direkt ablamda şahit olduğum üzere uyumları berbat.Ama ben sadece burçlara göre hüküm vermek istemiyorum.

Bu yüzden bu şekilde olup da mutlu olan bir birliktelikleri -özellikle evlilik- olanlar varsa llutfen bana yazsın.

Cevaplarınızı merakla bekliyor olacağım..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlilik olayı çok düşünülmesi gereken çok hassas dengeler üzerinde duran bir birlikteliktir. Dolayısıyla ben evlenmeden önce karşındaki kişiyle evliymiş gibi yaşayabilecekmisin onu iyice öğrenmeye çalış derim. Yoksa evlendikten sonra boşanmakta bir noktada kolay ancak o damga üzerinde kalıyor. malesef. Bunun burçlarla falan ilgisi de yok. İnsanların beklentileri ve hayata bakış açıları önemli.

0|0
    0|0
    • Dediklerinize kesinlikle katılıyorum ve ben zaten çok geniş analizleyen bir insanım kolay kolay flört bile etmem tanımadan yani o söylediklerinizi elimden geldiğince yapıyorum. Ama karakter uyumu çok önemli ve burçlar bunun hakkında ipucu veriyor benim tek merak ettiğim bu,sadece bir tastik peşindeyim.

• Eğer gerçekten bir şeyleri tasdik etmek istiyorsan o kişinin aile yapısını incelemeni öneririm o zaman. Böylece daha sağlıklı bir sonuca ulaşabileceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • cok uyumludurlar

0|0
    0|0
    • Daha açıklayıcı kapsamlı bir cevap olsa daha tatmin edici olabilir :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben anlasamadim anlasamadik hemde hiçç ve bitti ama burçlara inanmayin sadece oyalar etkilerde saçma sapan seyler..

0|0
    0|0
  • tam tersi olsa balık kadını koç erkeği olsa olabilirdi

ilişkinizde hangi taraf baskın peki?

0|0
    0|0
    • Koç kadını ben oluyorum :) aslında baskın olanın kendi olduğunu düşünmek istiyor ben de bozmuyorum ama alttan alttan benim istediklerim oluyor.

• öyle yapayım değil mi o zaman madem bu kadar taktım... :)

teşekkürler ayrıca

• evet bu kadar takacağına astroloğa danış,rica ederim

Yükleniyor...