Kapat

Fenerbahçenin rakibi Benfica Görüşleriniz ?

Evet Arkadaşlar kura çekildi

Fenerbahce - benfica

Chelsea - Basel

Tur atlarmıyız ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaslar bir şeyi göremiyorsunuz.Fb'nin futbolu göze hos gelmeye bilir ama Fb rakibi durdurmak icin oynuyor.Amaç gol yememek ve buldugunu atmak.Su ana kadar bunu cok iyi yaptı,Benfica karsısında neden yapamasın ?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah yardımcımız olsun :D

0|1
    0|0
  • kazanır fener ıns

0|0
    0|0
  • Abartmaya gerek yok kalite olarak rakip fenerden iyi degil ama oyun olarak daha iyiler güzel bir maç olacaktır.

0|0
    0|0
  • basel diye düşünmüştüm ama benfica çıktı,inşallah geçer.iyi hazaırlanırsa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Chelsa ile Benfica olsaydı Fenere Basel gelseydi ya :)

0|0
    0|0
  • Zor biraz.

0|0
    0|0
  • Bakalım napıcaksınız..

Hayırlı Olsun..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• çok şanslı bir kura oldu. benfica şans eseri newcastle ı yendi. ilk maçı izleyen anlar ne demek istediğimi. basel çekindiğim takımdı, chelsea zaten biliniyor. sonuçta fener bu oyunla benficayı dağıtır. basel de chelsea yi yener. final de fenerle kapışır.

0|0
    0|1
  • dün benfica çıkar demiştim.zor kura ama fener gecer

0|0
    0|0
  • Bence kafa kafaya her sonuca açık ama medyada dendigi giibi cok zor bir kura degil sanslar esit galatasaray en kötü zamanında deplasmanda emre asık ümit karanla yenmişti kaldıki o zaman galatasarayın kadrosu kötüydü abartılıcak bir takım degil fenerle denk gücler

0|0
    0|0
  • dün herkez fenerbahçeye lazio eleyecek dediler ama fenerbahçe lazioyu eledi ve yarı finale yükseldi şimdi yine lazio eleyecek diyen kişiler benfica eleyecek diyorlar :) fenerbaçe yarı finale gelmişken bırakmaya niyetleri yok elbette benfica çok güçlü takım çok iyi futbolcuları var ama fenerbahçe güzel oynarsa finale çıkar fenerbahçe başarılar dilerim yolları açık olsun

0|1
    1|0
  • Beşiktaş taraftarı arkanda Fener hadi koy geç şunlara

0|4
    1|0
  • kontrollü oyun işte şimdi çok lazım bize

0|0
    0|0
  • Dünkü oyun gibi oyun oynarlarsa benfica güle oynaya eler geçer bizi..

0|0
    0|0
  • izledim az önce kura çekimini. Basel olsaydı keşke ama yapacak bişey yok artık. Atlarız diyelim atlayalım

0|0
    0|0
  • havada karada tur atlarız,cinconlular atlayamayacağız diyecek büyük ihtimal

0|0
    1|0
  • Ne diyim, hayırlısı olsun..

0|0
    0|0
  • Turu atlarız diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak desteğimiz sonsuz fb ye umarım geçersiniz hep destek tam destek

0|0
    0|0
  • elendi bile ne turu

0|0
    0|0
  • buraya kadarmış denilebilir

2|0
    0|1
Yükleniyor...