Beşiktaşlılar cevaplasın lütfen.

Sizce teknik direktörümüz değişmeli mi? Değişmeli ise takımın başına kimin geçmesini isterdiniz?

• Mehmet Özdilek
    25% (1)25% (2)25% (3)Oy Ver
  • Ertuğrul Sağlam
    0% (0)50% (4)33% (4)Oy Ver
  • Yabancı bir hoca
    25% (1)25% (2)25% (3)Oy Ver
  • Sizin görüşünüz
    50% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• ertuğrul sağlamı istemiyorum bursaya gitsin o. mehmet özdilek olabilir ama ben alman bir teknik drektör isterdim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• samet hoca iyi bir yetenek avcısı ancak tam anlamıyla maçlarda beklenilen başarıyı gösteremiyor..otoriterde değil.bazı yabancılar kendisini takmıyorlar.bu yüzden sakatlıklar arttı.bu takıma genç futbolcular kazandırmıştır sağolsun ama yeni bir isimin gelmesi şart.bu takımı toparlayacak biri olmalı.yabancı hoca taraftarı değilim.ertuğrul hoca veya şifo mehmet gelebilir.

0|0
    0|0
  • samet hoca feda yılında takımı nerelere getirdi yazık bir de değişmeli mi diye konuşuyorsunuz.. teknik direktörler daha uzun süre görevde kalmalı ki bir şeyler yapabilsin .sezon başında küme düşer diye dalga geçiyorlardı şimdiki sıralamaya bakın

1|0
    0|0
    • nereye getirdi? beşiktaştan bahsediyoruz bu takım zaten her sene ilk 3'e giriyor. Aklı selim açıklamalar yazın gözünüzü seveyim.

• bi git allasen bunca sıkıntıda takımı ayakta tuttu samet hoca olmasa ilk 3 e zor girerdi sana yorum yapanda kabahat zaten

• ya yalvarmadım yorum yap diye.

• ben degismesini istemiyorum abi ya elinde yoklarla bizi yine iyi tasidi adam.. bide paramiz olsa sampiyon bilem yapardi..

0|0
    0|0
    • Kardeşim benim. Herşeyi bilerek geldi bu adam. Ben akıllı bir hoca olarak görmüyorum.Yılmaz vural gelse daha iyi olurdu yemin ediiyorum.

• sus yaaa valla moralim bozuluyo sen bole didikce :((

• Bizede bjk yede fatih terim gibi teknik direktor sart kabul fevri ama cok hirsli basarili

0|1
    0|1
    • aynen katılıyorum

• fatih terimi sevmem nefret ederim kişiliğinden ama hocalığını lafım yok

• Ben noturum ama adam basarili

Erkekler Ne Diyor 12

• İnegölsporlu olarak kesinlikle değişsin diyorum, Ertuğrul sağlam sizi şampiyon yaptı bence Ertuğrul hocayı alın siz. Yabancı hocalara da pek güvenmiyorum aragones geldi fenerde pek iş yapamadı adamalrın ülke ve takım uyuşması zor oluyor. Ama Lucescu gibi efsane hocalar hariç tabi. Ertuğrul sağlam ersun yanal olabilir.

0|1
    0|0
  • samet iyi başladı ama son zamanlarda dağıttı.Ertuğrul iyi olur

0|1
    0|0
  • hoca ayrı dertte bence politika yanlış hocam .. tamam maddi açıdan sıkıntılı dönem ama hoca diyodu galiba gençlerle oynuyoruz diye.. ben oğuzhandan başka genç göremiyorum takımda herkes tecrübeli ... umarım maddi durum yüzünden sırf maliyeti olmasın diye saçma sapan adamlar almazlar

örn:mgregor escude

(fenerliyim ayrıca)

0|1
    1|0
    • samet hoca günü kurtarmak için o anki şartlarda anlaşışabilecek bir hocaydı. Vizyonlu disiplinli taviz vermeyen bir hoca lazım. Basının önünde oyuncusunu küçük düşüren açıklamalar yapmamalı.Escude nin ligde büyük maçlarda mesela fenerbahce,galatasara ve bursaspor maçlarında oynamasının anlamı ne?Mehmet akgünde öyle. Hiç oynatmıyorsun buyuk maçlarda oynatıyorsun. Holosko var sen pektemeki oynatıyorsun. oguzhanı sağ kanada koyuyorsun.Akıl işi değil.

• ben senin kadar takıma vakıf değilim tabiki beşiktaşlı olmadıgım için ama bir kaç tarışılan demecini bende görmüştüm ..herkesin kendi tasarrufudur tabi beğenip beğenmemek

• Adam bu dar kadroya rağmen takımı hala yarışta tuttu üstelik bu kadar sakata rağmen bu sene kim olsaydı Samet Aybabadan daha iyi yapamazdı

2|0
    0|1
    • samet hoca günü kurtarmak için o anki şartlarda anlaşışabilecek bir hocaydı. Vizyonlu disiplinli taviz vermeyen bir hoca lazım. Basının önünde oyuncusunu küçük düşüren açıklamalar yapmamalı.Escude nin ligde büyük maçlarda mesela fenerbahce,galatasara ve bursaspor maçlarında oynamasının anlamı ne?Mehmet akgünde öyle. Hiç oynatmıyorsun buyuk maçlarda oynatıyorsun. Holosko var sen pektemeki oynatıyorsun. oguzhanı sağ kanada koyuyorsun.Akıl işi değil

• Ben sonuçlara bakıyorum tabi kadro seçimini yanlış yapmış olabilir ama ilk yarıda iyi futbol oynatıyordu Ertuğrul Sağlam düşünülebilir fakat disiplin diyorsan Alman bir hoca dediklerini yapar

• samet aybaba değişmeli çünkü BEŞİKTAŞ çok büyük camia onun için samet aybaba yetersiz hele avrupada direk eleniriz bu adam yüünden bene en uygun isim ERTUGRUL SAĞLAM.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle değişmeli.Şenol Güneş'in gelmesini isterim ama onu getirmezler galiba..

0|2
    1|0
    • Sametten çok daha iyidir.Ben otto renhagel gibi disiplinli ve uzun vadeli bir hocanın gelmesini isterdim.

• senol gunes ts yi batrdi bizide mi batrsin 2.kumeye dusmeye yakinda kafkas dolunyi alirik :DD

• senol gunes kac yuzyil once bir basariya imza atmista bjk ye gelcekmis ki :P en ise yaramaz herif o bnce emekli niye olmadi ki o daha boyle bizi biribirimize dusurdu :DDD

• Samet Hoca Devam edilmeli başarı gelcektir zaten bu sene feda senesi neyin peşindesinin

0|0
    0|0
    • bu yıl zaten güme gidecek bir yıldı. Daha önümüzden 1-2 yıl daha böyle gidecek haberin olsun. Stad biter gelir yükselir transferler yapılır borç azalır. Beşiktaşı hocasız oynat ilk 3 e oynar zaten. Yani bu adamın hiç birşey kattıgı yok bu takıma. Feda yılı diye gurur yaptı topçular bütün gücüyle amele gibi koştu.Sonuç yine aynı. Rakipler dünyaları kaybettti 3 kulvarda oynadığı için.Bizim tek kulvarımız var oda hüsran.

• şu anda antörüne değişterecek riske atacak paramız yok eldeki mazeme bu seneye bira kuyruğu doğrultunca değiştiriz :)

• samete 2. bir şans verlmeli.daha iyi topçularla üstelik adam daha ne yapsın

2|0
    0|0
  • valla iki şık arasında kararsız kaldım mehmet özdilekte ertuğrul sağlam ama daha önce ertuğrul sağlam bize gelmişti ama başarılı olamadı ben mehmet özdilek ilk defa gelecek o zaman ben A diyorum mehmet özdilek

0|0
    0|0
  • Ertuğrul Sağlam'ı yollayamayacaktınız.

0|0
    0|0
  • ertuğrul sağlam'ı istemeye hakkınız yok beyler.

0|1
    0|1
  • Ertuğrul sağlam yeteri kadar pişti, uzun vadeli iyi sonuçlar için takıma gelmeli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...