Türk milli takımının başında kim olmalı?

Arkadaşlar sizce türk milli takımının başında kim olmalı ?Yabancı Türk kim olmalı..Ben abdullah avcıyı beğenmiyorum.Türk olarak ertuğrul sağlam veya şenol güneş yabancı olarakta lucescu diyorum..sizler ne düşünüyorsunuz.

0|0
4|26

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 26

• Yılmaz vural ya da Ertuğrul sağlam

0|0
    0|0
  • Lucesku´nun bu takıma geleceğini düşünmüyorum en iyi aday Şenol Güneş takım başarılı olamasa bile bir çok oyuncu kazandıracağı kesin

0|0
    0|0
    • Arkadasim hiddinki fatih hocaya dunyanin parasini verdik lyceskuya verecez parayi gelecek..Adam ukrayna takimini 10. Takim yapti dunya siralamasinda..

• Türk Milli takımı eski prestijini kaybetti 2008 den beri tunruvaya gidemiyoruz

• Aynen mahvettiler bizi..

• yılmaz vural

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş.

0|1
    0|0
    • Aynen hocam..Abdullah avci nin basaracagi bir is degil.

• Abdullah Avcı neyi başarmışki zaten..Alt yaş gruplarındaki başarısı hariç bir başarısı yok..

• herhangi bir deneyimim yok ama ben olmalıyım.. o kadar maaşı bana versinler yani ^^

0|0
    0|0
  • fatih terim diyenlerin futbol bilgisinden şüphe ediyorum. yılmaz vural veya şenol hoca

0|0
    0|0
  • şenol güneş iyidir

0|0
    0|0
  • 2 tane Fatih Terim olsaydı güzel olurdu...

0|0
    0|0
  • Şenol güneş veya Ertuğrul sağlam

0|0
    0|0
  • Türk olsaydı Bobby Robson derdim.

0|0
    0|0
  • fatih terim ve şenol güneş. ertuğrul hazır değil henüz büyük takımda başarısı yok.yetenek kadar tecrübe de onemli.

0|0
    0|0
  • Bence Şenol Güneş boştayken hazır getirilmeli , Böylece almayada oynayan türklerden çok bizim ülkemizde oynayan gençlere yer verilir , SAdece 3 büyükler değil diger takımlardak oyuncularda sans bulur ve daha iyi işler yapabiiliriz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yabanci olmamasi gerek. Yabanci paraya bakar, cekip gider. Yüregi, Istiklali bayrakla olmaz. Bir an Avci def olupda Mustafa Denizli gecmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Senol güneşte seninle hem fikirim

0|0
    0|0
  • ben ilk olarak federasyon başkanının değişmesinden yanayım..

0|0
    0|1
  • Aykut kocaman

0|1
    0|0
  • yılmaz vural

0|0
    0|0
  • ertuğrul sağlam genç ve dinç ...

0|0
    0|0
  • ertuğrul sağlam

0|0
    0|0
  • bence mourinho

0|0
    0|0
  • Mustafa Denizli - Şenol Güneş - Ertuğrul Sağlam

0|0
    0|0
  • yılmaz vural

0|0
    0|0
  • mustafa denizli ertuğrul sağlam ersun yanal hikmet karaman ya da şenol güneş

0|0
    0|0
  • imparator...

0|0
    0|0
    • O gelmesin cimbomda iyi gidiyor :-) Turk milli takimini yonetemiyor gorduk onuda..

• yılmaz vural hoca bunu hakediyor düşüncesindeyim en azından takıma ruh kazandırabilir

0|0
    0|0
    • Abdullah avci gelecegine o gelseydi keske basa ama zor onu getirtmezler..

• fatih terim türk milli takımını yönetemiyormu :D

96 da ilk kez şampiyonaya katılan takımın teknik direktörüydü

avrupa şampiyonasında yarı final oynattı ALMANYA ya elenince kovdular

şimdi romanyayı geç macaristanı bile yenemiyoruz, yarı finali biraz avrupa şampiyonasına bile gidemiyoruz

muhahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...