Evlilik Nasıl Birşey ?

Evli arkadaşlara sorum. ya da herkes düşüncesini yazabilir.

Merak ediyorum hani... Canım aşkım bebeğim zamanlarını ve evliliği. Evlenince neler oluyor ? Çiftlerin arasında neler değişiyor ya da gelişiyor ? Yaşam tarzlarının birbiriyle çakışmasının etkisi nasıl oluyor ? İlk zamanlar yaşayış tarzlarından birbirlerinden utanıyorlarmı ? Yoksa " iş ev " psikolojisinemi giriliyor. Ya romantizm ? ve çok merak ettiğim arkadaş ortamları ? Samimiyetinizde ne gibi dğeişiklikler oluyor ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Biraz senin beklentilerine tarafların yaşam tarzına bağlı..Ben 1.5 yıllık evliyim cicim ayları denen dönemimiz bitmedi bitmez de bu bizim elimizde olan bişey.Tabi ki çatışmalar oluyor insan yer geliyo kardeşiyle anlaşamıyor başka karakterden başka bir insanla çatışması çok normal ama sevdiğin insanla aynı evi paylaşmak hayatı paylaşmak bütçe ayarlaması yapmak bile güzel aile kurmak başlı başına güzel bir şey zaten.Tek sıkıntı illa ki bir tarafın ailesi sorunlu arızalı çıkar evli çiftin işine gücüne evine hayatına karışır bunlardan olay çıkar :))

Ama bu hayatımı tek kadınla geçiremem mantığını anlamamışmdır hiç sanki bekarken her gece başka hatunla adam da düzenli hayatı beğenmiyor..

0|0
    0|0
  • evlilik = cicim ayı

sonra monotonluk kavga aldatılma sabırsızlık ve çileli bir hayat

evlılık toz pembe dıye evlenılır ama mosmor cıkar :D

1|0
    0|0
  • İnşallah evlenince evrim geçirmezler

0|0
    0|0
  • bana cok sacma gelıyor bu evlılık konsumaları hic dusunmuyorum

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• evlilikten ne beklediğine bağlı. Herşeyde olduğu gibi evlikilte de herşey güzel olmayabiliyor.aslında iki taraf önemli.iki tarafın ne kadar anlaşabildiği ne kadar uyumlu olduğu gerçeği var.ister evlilik olsun ister flört isterse arkadaşlık eğer iki insan çatışıyorsa o ilişki sürmüyor. ayrıca herşeyi sıradan yapan evlilik değil insanalrdır.

2|0
    0|0
  • karakter ve kişilik açısından uyumlu biriyle evlenildiği zaman keşfedilmemiş hazineyi bulmuş gibi hissedersin kendini. tabi bu benim düşüncem ve kanaatim...başkaları ne der bilemem..

0|0
    0|0
  • Dışardan müdahale ve ailelerin çekinceleri filan işin içine girince birde sokak baskısı oldu mu bu evliliğin sonu biraz kötüye gidebilir hele ikinizde de dirayet yoksa

0|0
    0|0
  • valla arakadaş aşk evliliğide yapsan sevgi mantık evliliğide hiçbirşey flörte benzemiyor bir kere 7-24 aynı evde yaşıyorsun artık farklı sorumluluklar yükleniyor insana ve bekarken flört dönemindeki hayatınla evlilik hayatın arasında heeeer konuda zamanla %80 değişim oluyor sonuç ne oluyor biliyormusun kavga dövüşler hır gür eğlence gülüşme ağlaşma gezme tozma :D üzüüüm üzüme bakaaaa bakaaaa kararıyor alışkanlık ve tutku aklıyor vede en öenmlisi kaybedilmedikçe saygı :D erkek olarak hep plan düşünce ayarlama denk getirme dengeyi bozmama gibi işlerle uğraşıyorsun zamanla çocuk oluyor yaaaa buraya sığmaz be kardeeeeşşşş valla yazamadım o kadar komplike bişeyki düşünüyorum ama kelimeye dökmeiyorum o kadar farklı

1|0
    0|0
    • :D:D Zorlama gerek yok öyle bişeye diyorsun yani :D

• bence beyefendi doğru yazmış evlilik çok farklı yani dışıyla içi bir değil.Evlilik niye iyi.Ben iyi bir tarafını göremiyorum.

• teşekkürler nefertiti

• bılmıyoz hacuu evlenıp gorecez ama sevdgınle evlıysen harıka bısey olsa gerek

0|0
    0|0
  • ben evliliğe karşıyım.3-5 senelik ilişkiler daha iyi

sonuçta sonsuza dek aşk ve ten uyumuna inanmıyorum

evlenmem tüm maaşımı ev kirası elektrik faturası makyaj malzemelerine yatıracak kadar enayi değilim

1|1
    0|0
    • Doğru lan :D

• valla hocam 1 evim olsa 1de maaş tamam işte gider eğlenirim.

yoksa evlen, işten çık erkenden eve gel, sonra kadın vır vırını dinleyemem.

giderim diskodaki fıstıkların hikayelerini dinlerim :D

Yükleniyor...