Fatih Terim'e 9 maç değil 9000 maç ceza gelse durduramayacaksınız! Herkesin adaleti şaşar ama, Allah'ın asla.

derdim.. çünkü jose morinho real madridi bırakacak olmasından dolayı yöneticilere benim yerime fatih terimi alın demiş avrupada başarılı olan bu adamı baltalıyorlar ülkemizde kalan maçları oynatmayın fenere kupayı verin saldırmadan cevaplar verin haklı bulanlar var mı

Güncellemeler:
bu arada benficadan daha önce 7 gol yemiş fenerlilere geçmiş olsun

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Yollar uzun dikenli taşlı olsada bastığın yer üzüntülerle dolsada sel çığ ateş önünde her ne olsada cimbom başı dik yürür... h ttp://ww w.youtube.com/watch?v=uUzweLCxxAo

1|0
    0|0
  • bu işede Allahı kitabı karıştırdınız ya helal olsun (:

adam sahayı basmasını biliyosa artislik yapıyosa s... s... o cezayı çekeceekk ;)

ayrıca sen saldırarak soru sorarken neden saldırmadan cevap verin diyosun bunasıl düşünce özgürlüğü ;)

0|0
    0|0
    • adam o topu durduk yere aldı attı dimi

• burakla ne alakası var len bjk maçında 2 puan için mi ha peki arada kaç puan var 10 puan 10 bjk alsaydı ozaman diğer maçı

• O kadar Allah kitap hak hukuk diyosan burağın haksız yere aldıgı faul ve penaltılarıda görmezden gelmezsin sanmıştım ..senin hukukun kendi takımına...t.direktörünüzün ertelenen cezasına sayın bunuda ..yine iyisiniz sahaya taraftar girmesine 2 maç zeca verilirken size sadece 20bin para cezası verdiler.

• fatih TERİM İ ne kadar tanıyorsun bilmiyorum ama futbolcu ikende çok agresif sinirli insanalrı galyana getiren biriydi.ben hocalığına değil ama bu tavırlarına çok karşıyım.kimseye yakışmıyor agresfilik

0|0
    0|0
  • ne boş insanlarsınız

0|0
    0|0
  • size az bile daha intikam almaya başlamadık bile

0|0
    0|0
  • Geçen seneden ceza vardı zaten 2 maç.O ceza ertelenince kimseden ses çıkmıyordu?

0|2
    0|0
  • fatih terimin artistliği avrupada sökmez

0|0
    0|0
  • ertelenen cezalarınız neden gündeme gelmiyor?

0|0
    0|0
  • sahasında kupa kaldırdıgımın cocuklarına inat yine sampiyon olacagız ! yeterrr yıldırım demirören yeterrr !

0|0
    0|2
  • he he o dediğinden .. ömür boyu giremesin stada ne güzel olr

0|0
    0|0
  • komik buluyorum bu söylediklerini

0|0
    0|0
  • gizliye kapatmaya unutmuşsun gülüm

0|0
    1|0
  • yarı finale kaldık halamı çekemiysun(:

yedi golün kime girdiği belli (:

0|1
    0|0
    • size girdi benfica ve gs hahahahahhahahah

• hahaha kamil ya :D lan elenmişsiniz hala bizimle uğraşıyosunuz kısmanma ne olur çalış seninde olur :D sizin f.terim (eleman) a da az ceza verdiler :)

• şampiyonluk hayal uyan artık

0|0
    0|0
  • elinin hamuruyla erkek işine karışma bakayım:) hadi git örgü falan ör çamaşır yıka

0|1
    2|0
    • senin gibilerden tiksiniyorum gıcıksın ya

• nazlii20 ne kadar üzüldüm bilemezsin:) hadi git kurabiye falan yap:)

• Saha kapama cezası almamanız enteresan oldu normalde tribünde osurana saha kapama cezası veriyorlar.haksızlık varsa saha kapama cezsı verilmemesidir.terim normal olarak biriken cezasını çekiyor ne yani burası hergele meydanımı.morinho fatih muhabbetine değinmiyorum bile.maradona futbolu fenerde bırakıırım demiş zidane seneye gs ye gelicem demiş.ronaldo ya beşiktaş ya hiç demiş.batistuta futbola başlayıp jubile yapana kadar batistuta fenerde haberini okumaktan gına geldi bu millete.o dediğinde böle bişey.

0|0
    0|0
    • beyinsiz feboşlar sahaya girenler mersinli taraftardı yuh yuh

• beyinsiz feboşlarla ilgilenmiyorum sorunu cevapladım onlarla ilgili soru sor onuda cevaplayalım

Kızlar Ne Diyor 6

• fatih terime 8 maç verirler dedim verilmesi gerekti çünkü ceza almak için elinden geleni yaptı.araştırırsanız görürsünüz.ama demek istediğim gerçekten iyiseniz şampiyon olursunuz zaten.fazladan bişey yapmaya gerek yok.

1|3
    1|0
  • çok ıyı bır teknık dırektor gercektende ısınde cok basarılı cezasını cok buluyorum

2|0
    0|1
  • kim bilir nerden kopyala yapıştır yaptın gülüm.

0|3
    2|0
  • hahahaha avrupa fatihiymiş galatasaray galatasaraylıymış bütün oğlanlaaarr :D pabucumun fatihiii Allahın adaleti şaşmaz beklediii bekledi ve belanızı bulcaksınız yaptıklarınızı ödiyceksiniz 2 sene önce dileniodunuz ya tv'lerde ondan beter olcaksınız. FORZA BEŞİKTAŞ !

0|3
    1|0
    • forza beşiktaşmış siz hiç forza takımlarıyla maç yaptınız mı gırtlağa kadar borçlusunuz

• boşver arkadaşım biz şerefli kimliğimizi kaybetmeyelim.Beşiktaşlı olmak herkese nasip olmaz.

• kımse kımseye babasının keyfınden ceza vermedı bir halt ettı verdılerrr

0|3
    1|0
  • Fb liyim fatih terime hayranim gs yi sevmem ama adamda takim gucu var keske bize gelse cok fevri ama cok basarili cezalara her zaman karsiyim her daimsli

Aykut hocanin sevindigi uzuldugu belli degil

1|0
    0|2
Yükleniyor...