Fikret Orman açıklaması?

Fikret Orman'dan bir açıklama daha geldi. Kupayı Türktelekom Arena'da kaldırcaz dedi. Gsliler siz ne diyorsunuz bu duruma sizin stadınız da kupayı kaldırabilirler mi. Bjkliler sizi başkan bitiriyor yalnız adamlar maçı satcağı varsada satmazlar artık.

• Aynen böyle açıklamamı olur bu adam ne yapmaya çalışıyor.
    100%(1)56%(5)Oy Ver50%(4)
  • Doğru demiş Gs stadında kaldırcaz kupayı.
    0%(0)11%(1)Oy Ver12%(1)
  • Gsliyim ama artık bunları yenelim böyle açıklmamı olur.
    0%(0)11%(1)Oy Ver12%(1)
  • Böyle birşey yok sallama.
    0%(0)22%(2)Oy Ver26%(2)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.
Güncel..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen böyle açıklamamı olur bu adam ne yapmaya çalışıyo

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim stadda nasıl kupa kaldırıyor onu anlayamadım?:) Maç 32. haftada değilmi? FB yi çok çok erken havlu attırmış bizim stadda kupa kaldıramaz şuanki tabloda yani böyle açıklamalar çok gereksiz. Gelelim diğer konuya eğer gerçekten öyle denk gelmiş olsada çıkar alkışlardık fubol bu ezeli rakibinin sahsında kupa kaldırmak oynayan 2 takımında iddiası olur öyle kupa kaldırırsın ozaman bir anlamı olur kaldıki FB okadar önceden yani bu hafta değil önümüzdeki hafta havlu atmaz gibime gliyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Haberleri nerenizden uyduruyorsunuz , paranoyak derecesinde fake hesap açıyorsun Beşiktaş bu kadar mi korkuttu

0|0
    0|0
  • bir açıklama geldi derken? HERHANGİ BİR AÇIKLAMA YOKTUR YALAN ŞİŞİRME HABERDİR. dostum farkındamısın bilmiyorum? dün sadi tekelioğlu gs den teşvik aldık g. birliğindeyken dedi durduk yere, bugün fenerle maçı olan antepin hocası 'manidar' bir sekilde görevden alındı mactan 2-3 gün önce, ve simdide gs camiasını kışkırtmak için böyle bir safsata ortalıga atıldı birkaç SATILIK twitter hesabından. ayıkamadın mı meseleyi?

0|0
    0|0
  • Buda ego kasıyor Hayaller bu hayatları maç sonrası görür :)

0|0
    0|0
  • nasil ulasiyor bu kafaya anlamadim

0|0
    0|0
  • Öyle birşey varsa fener şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • Bjk gs maçında sana giren çıkan ne

0|0
    0|0
  • galatasaray bir çakar fenerde şampiyon olursa artık kupamı kaldırır yoksa başka bişey mi bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...