Balık etli biri zayıflayabilir mi?

Yani istesem de çok zayıf görünemem mi? Örneğin göğüslerim çok büyük belden fazlam var, baldır felan.. Bacak desen kısa zaten hiç bacaklarımı zapzayıf görmedim. Ya arkadaşlar spora gidiyorum ama işe yaramıyor diye pes ediyorum :( Hiç spora gidip istediği görünüme giren kavuşan oldu mu?

1|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim spora gidiyosun da neye gidiyosun? Nasil gidiyosun? Ne kadar gidiyosun? Spora bok atmayin kardesim biz bu isten para kazaniyoriz gel boy boy salonumuzda bu ise cani gönülden inanmis kimse icin değil kendi icin bu ise bas koymus ve bahsettigin ölçülerde en az 1 sene ayirmis arkadaslrimizin ilk hallerine eminim senden kötüleri de vardi ama simdo noldu biliyo musun? Göğüsler kilolardan orjinalden büyüktü oyle kaldi kalca sekil aldi gobek yok bacaklar sekil aldi ve efsane oldular ama sehir efsanesi degil arkadasim kendilerinin efsaneleri oldular. Spor ne biliyo musun? Ring sporlari, kesinlikle body degil 😉😉😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hemde çok rahat...

1|0
    0|0
    • bacaklarım incecik olur mu? yani ne biliyim ben mesela 5 kilo vermiştim yine ince değildi.

• o yerlerden vermeye çalış...

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet

1|0
    0|0
  • Niye zayıflıyosun ki balık etli hatunlar daha alımlı oluyorlar

1|0
    0|0
  • Elbette zayıflayabilirsin.

1|0
    0|0
    • kocaman göğüsler gider mi? bacaklarım incecik olur mu?

• yani incelir diyorsunuz? baya bir?

• İncelir elbette kendine güven ve sende sabırlı ol

• Yok kilo vermeden o iş olmaz

1|0
    0|0
  • Evet tabiki

1|0
    0|0
  • Boşver. Seven öyle sevsin. Doğal ol...

1|0
    0|0
  • zayıflama. büyük göğüs güzeldir

1|0
    0|0
  • kendini nasıl beğeniyorsan öyle ol :) zayıf olsan da ondan mahana bulurlar boşver beğenen seni olduğun gibi beğensin :)

0|0
    0|0
  • Hayır canım

0|0
    0|0
  • Kavusmasanda olur bence 😃

0|0
    0|0
  • unlu mamüllerden uzak dur. bol bol su iç zayıflarsınız

0|0
    0|0
  • Mesaj at yardımcı oluyum spor hocasıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hangi spor türü ve ne kadar çalisiyorsun beslenmene dikkat ediyormusun bunlari bilmeden doğru bir yorum yapilamaz

1|0
    0|0
  • obezler zayıflıyor sana ne oluyor :D

1|0
    0|0
  • Yemiceksin zayiflicaksin bunun başka çaresi yok

1|0
    0|0
  • Balık etli kız mükemmeldir bence. Reflü sorunum vardı önceden şimdi yeni yeni alışmaya başlıyorum ve bana balık etli olmak hep yakışır diye düşünürüm. Halen öyle. Kilo almak benim gibi bir kız için sahiden zor. Değerini bilmelisin.

1|0
    0|0
  • İstedikten sonra olur, zayıflarsın.

1|0
    0|0
  • Bogazuni tutarsa evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...