1-2 Ayda Nasil 5 kilo veririm?

168 boyundayim 72 kiloyum. 67 falan olmak istiyorum yazdan önce. Isyerime yuruyorum gunluk 50-55 dk. Bazen haftada 3-4 sefer 20-30 dk tempolu yuruyus yapiyorum squats falan. Nasil daha hizli kilo veririm?
Herkes beyaz ekmek birak dicek biliyorum Zaten ama nelere agirlik vermem lazim? Bacaklarim incelsin ve belim incelsin istiyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 30 day shred programı var diyetle beraber yapıldığında çok etkili

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• diyetisyene gitmenizi öneririm, her diyet her bünyeye uymaz. Şakası yok ölüm tehlikesi bile var. Sağa sola kulak asmayın profesyonele danışın. Yoksa sıfır karbonhidrat ( ketojen ) diyetleri de mevcut, ama tehlikeli !!!

0|0
    0|0
    • Diyetisyene ne harcicak zamanim ne harcicak Param var acikcasi. Ve onlarinda cogu blöf. Aslinda en iyi kendim bilmem lazim ama sizlerin birde göruslerini almak istedim

• low carb diyetini uygula.

0|0
    0|0
  • özelden yaz istersen arkadaşa 1 ayda %3.5 yağ oranı 5 6 kiloda verdirdim tabi salona gidiyosan

0|0
    0|0
    • Hadi ya gercekten mi?
      Spora gitmiyorum.
      Evde kosu bandim var onu kullaniyorum birde evimde bisiklet var ama kilom durdu Sanki tartida hic bisey olmuyo, ocak-subatta 76-77flndim somdi tok Karina 72 ac karna 71.5 kg

• işin zor spor şart
      not:arkadaşım beslenmesinede fazla dikkat etmiodu ama yinede 5 kilo verdirdim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacakların incelsin istiyorsan asla koşu yapma kalınlaştırır, bisiklet çevirme hareketi yap ve bol bol su iç..(ekmek, makarna, pilav yasak)

0|0
    0|0
    • Bisiklet hareketleride kalinlastirir. Bu zamana kadar verdim 5 kg istedigmi iyi kötu yedim ekmek pilav vs azalttim ama Canim istediginde cikolata vs yedim. Yemeyince cokta farketmuyodu dozunu bilerek Tabi, ama hep kostum tempolu yuruyus yaptim. Daha fit gözukmek istiyorum

• Hayır canım erkek mankenler bile bacakları inceltmek için bisiklet çevirme hareketi yapıyor.. Çok eziyet edipte kendine düşünme oluruna bırak yürüyüş yap kendi kendine verdiğini göreceksin

Yükleniyor...