Halı sahada kuvveti korumak için tavsiyeleriniz?

Ne tavsiye edersiniz çok koşma demeyin onu biliyorum zaten lakin az kosmama rağmen yarım saat içinde bitiyorum. Topu sağa sola çekecek uzerine basıp feyk atacak gücüm kalmıyor.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka bırıncısı ısınmadan baslama ıkıncısı barız kondısyonsuzsun calısarak daha sık mac yaparak duzelır

0|1
    0|0
    • Eyvallah Sağol hafta sonları salonda bacak bölgesi için 5 set ağırlık antremani ve koşu , hafta icide 1 günlük 3 setlik bir ağırlık antremani yapmayı düşünüyorum. Sence yeterli mi yoksa fazla mi?

• Kardeş 2 yıl sonra düzenli maç yapmaya başladım arkadaslarla 1 aydır oynuyoruz tekniğim ve oyun bilgim olmasına rağmen istediklerimi yapamayinca sinirleniyorum. O yüzden zevk almak için biraz güç lazım bana

• Bilirim kanka dediğim gibi daha sık mac yaptıkça bıraz da sporla duzelecektır. Her mac oncesı ısınmayı da unutma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kondisyon işi o. Halı saha kapalı ise bir de havasızlık etkiliyor. Acik havada öyle kolay tıkanmıyor insan. Bol oksijen almak gerek. Ayakkabıyı iyi seç enerjini o yemesin bir de. En mantıklı tavsiyem açık havada koşu yap, üstüne git yani. Zamanla güçlü bacaklar olcak zaten

0|1
    0|0
  • Her hafta en az 1 maç yapar ve maçlarda koşarsan kondisyonun artar. Bir de kilon varsa vermelisin.

0|1
    0|0
  • bacaklarını güçlendir biraz. squat falan yapmayı dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...