Arkadaslar kosu bandı alıcam ama elektrik faturası?

Arkadaslar kosu bandı alıcam ama elektrik faturası?
Arkadaslar bundan alicam cok uygun bir fiyata denk geldi, dynamic gold 240-N model. Önerir misiniz benim bilgim yok pek , bir de motor gucuydu galuba 2Hp yaziyo netten baktim biraz saatte 0.378 kurus falan yakiyo yaziyo 2hp motor gucu, sonuc olarak ay sonunda elektrik faturasi nasil olur :D cok fark eder mi ederse ortalama ne kadar mesela? Haftada 4 gün bir saat falan kullanmayi dusunuyorum faturaya nasil yansir? Bir de cihaz cidden cok iyi fiyata geliyo birinin ihtiyac fazlasi cok uyguna alicam iyiyse kacirmak istemiyorum uzin zamandir da istiyodum ihtiyacim da var zaten biraz :/ neyse ne dersiniz alet nasil aliyim mi is gorur mu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birsey yakmiyo :)

0|0
    0|0
    • Gercekten mi , cok sevindim ya :) 300 liraya falan alicam 5-10 kez kullanilmis en fazla aliyim dimi? :)

• Yapma ya , bunlari bilmiyodum ben hic bak :/ iyiki de sormusum valla :/ bant yagini da veriyo yaninda aslinda ama bitince alsak cok mu pahali bisey acaba :/

• Yok 20 tl de ugrasamazsin arkadasim. En iyisi yuruyus yuruyerek yag yakarsin kosarsan vucuttan su atarsin bosver para harcama cebinde dursun.

Erkekler Ne Diyor 2

• Elektrik faturssını oynatacak kadar çıkmayacaksın emin ol indan üşeniyo kesinlikle alma bisiklet al daha ucuz nasılsa ikisini de kullanmayacaksın bari ucuz olanı almış ol :) ben 3ay sonra yarı fiyatına arkadasıma sattım o da sayacak birini arıyo inan :D

0|0
    0|0
    • ahaha umarım öyle olmayız bizde :D ya aslında bende vazgeçer gibi oldum ama kardeşimle annemi ikna edemiyorum :D annemin de spor yapması gerekiyo ama alerjik astımı var havalardan dolayı falan çıkamıyo dışarı, kardeşim de pek sosyal biri değildir ailecek spora ihtiyacımız var yani :D yanına da bant yağı masaj aleti twister falan birsürü şey veriyo :D valla hala kararsızım kardeşime de anlatamıyorum ki :D

• Bisiklet hem daha ucuz hem koşu bandı kadar kalori yaktırır hem de eklemlere yuklenilmez :)

• peki öyleyse tesekkur ederim, bizimkilere anlatıp şkna etmeye çalışıcam :)

• Çok yansımaz ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic alma cunku normal yurumekle kosu bandi bir degil. Yani bir ise yaramaz alma bosa

0|0
    0|0
Yükleniyor...