Birdenbire çok zengin oldunuz ama... Seçtiğiniz kişi kim olurdu?

Bir gün çok istediğiniz bir olay gerçekleşti ve size falanın filanından 5 milyar lira (ytl) para kaldı... Paraları avukatınızla beraber teslim almaya gittiniz sizden tek seçenekle en sevdiğiniz canlıyı sordular ve bu kişiden bu para karşılığında vazgeçmenizi ve kesinlikle yaşantınız boyunca bu insanla görüşemeyeceğinizi, iletişim kuramayacağınızı ve ondan haber alamayacağınızı belirttiler ...

Ya para! Ya sevdiğiniz!dediler size...

Bu sevdiğiniz insan kim olurdu? Değişir miydiniz parayla ?

veya nasıl bir plan sergilerdiniz...?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben en çok ajdarı seviyorum derdim bir daha görmek istemiyorum zaten :D yada yarısını verin ara sıra görüşeyim sevgilimle derdim kabul etmezseler para bana kalmış şartları ben koyarım parayı verin sizi de satın alıyorum sevdiklerinizi bir daha göremiyceksiniz çünkü artık kölemsiniz derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 5 milyar YTL yani bugünn parası ile 5000TL demediğini umarak cevaplıyorum :)) yakın arkadaş görünüp aslında olmasa da olur dediğim tipler var onlardan birini görmekten vazgeçebilirdim.ama tabi sadece görmeyeceksem kabul ederim.ona birşey yapılacaksa olmaz kıyamam :))

0|0
    0|0
  • sewdiğim kişi olurdu ailem olurdu :) parayı aldıktan sonra sewdiğim kişiler yoksa ne anlamı kalır ?

0|0
    0|0
  • He he derdim alırdım parayı. Sonra da paramı konuştururdum.

0|1
    0|0
  • en sevdiğim insan diye hi sevmediğim bir insanı gösterir paracıklarıma kavuşurdum :)

0|0
    0|0
  • Değişmezdim.

0|0
    0|0
  • sevdiğimi para için değiştirmemi isteyen insanı haytımdan çıkarırırm

0|0
    0|0
  • ne sacma sart hayırdır olenın vasıyetı mı bu

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimi paraya satmam.

Boşver. Gönlümüz zengin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim söylediğim kişiyi çok sevdiğimi nasıl anlayacaklar .

0|0
    0|0
  • Parayı alırdım sevdiğim insanlada çaktırmadan görüşürdüm.

0|0
    0|0
  • YTL tedavülden kalktı yalnız :D Yemezler :D

1|0
    0|0
  • sokarım öyle paraya bilader. bu ne lan testere filmi gibi ..

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim kişiyi en sevdiğim kişi olarak sunarım parayı alır keyfine bakarım :)

0|0
    0|0
  • ahaha sacma uyduruk bisi :D para daha onemli :D

0|0
    0|0
  • Bunu bana diyeni öldürür parayı alır sevdiğimle görüşmeye devam ederdim.Böyle şart olmaz.

0|0
    0|0
  • Hepinizi çok seviyorum

nihahahaaah :D

0|0
    0|0
  • ajdarı çok seviyorum ben.

0|0
    0|0
  • Şart mart koşamaz qardaşım alırım parayı sevdiğim kişiyle tatile giderdik heralde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...