Ücretli fitness ve beslenme programı?

merhaba millet

benim kilo problemim yok sadece sıkılaşmak yağ yakmak birazda kaslanmak istiyorum

spor salonuna gidemiyorum zaman bulamadığım için ama evde spor yapmayı sağlıklı beslenmeyi istiyorum

tabi çoğu bildiğimiz şeyler diyebilirsiniz ama uygulamaya gelince motive olmak zor oluyor

böyle bir program yazdırsam faydalı olabilir, para verdim yapmalıyım şeklinde :D :D

birini buldum şu an öğrencileri var sonuçlarını gördüm gayet iyi

tüm programı yazıyor ve sürekli iletişim devam ediyor

hergün tek tek kendime yemek yapmak zor olabilir, normalde annem yapıyor ama sonuçları iyi olacaksa değer değil mi :) :)

ücreti aylık 140, üç aylık peşin alırsan 300 lira

sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle zpora git...

0|0
    0|0
    • detayı okumalısın

• Evde zor yine en istikrarlısı spor salonu ama zamanın yok. İntörnetten antrenman videolarını indir ve onları tekrar et evde en iyisi...

• Bence boşver kardeşim. Internette kendi vücuduna göre program bulabilirsin. P90x falan gayet iyi. Eğer ille de hoca diyorsan işin uzmanından al. Çünkü diğer adamlar vücutlarını sergileyerek öğrenci buluyor çoğu fitness uzmanına göre de saçma bir iş bu. Uzman ile azmani karıştırma.

0|0
    0|0
    • söylediklerinin hepsinin cevabı detayda var tekrar yazıyorum
      1- programdan bol bir şey yok biliyorum ama motivasyon lazım
      2- bulduğum kişi uzman
      ;)
      başka soru?

• bulduğum kişi erkek değil ve fitnessçı değil voleybolcu :) parama kıyamasam çoktan alacağım ama cimriliğim tuttu :D :D

• Ahahaha istediği para da az değil yani :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitness'a iki defa kayıt yaptım geçtiğimiz yıllarda ve gitmedim. Çok sıkıcı oluyor. Eğlenmeden robot gibi o aletleri kullanmak paikolojimi iyi etkilemedi. Eğlenebileceğin bir aktivite öneririm. Pişman olma ihtimalin yüksek.

0|0
    0|0
    • detayı okumadın değil mi

• haklısın ;) teşekkür ederim :)

• Rica ederim. Yazdıklarımı bir ara ben de uygulamaya çalışacağım. :D

Yükleniyor...