Diyelim ki sorusu 2 :) Biraz hüzünlü...

Yeni bir diyelim ki sorusu daha... Taklitlerimden sakının ey ahali :)

Beğendiğiniz cevaplara (+1) vermekten çekinmeyin :) ...

Diyelim ki: KS' de veya herhangi bir sosyal paylaşım ortamında biriyle tanıştınız. Çok güzel muhabetiniz var 10 numara yani... Oyle ki gelir gelmez yeni mesaj var mi diye bakıyorsunuz o derece yani... Sonra bir gün geliyorsunuz bir bakıyorsunuz ki (nedensiz yere, herşey güzelken)ne bir mesaj ne bir haber vermeden kaybolup gitmiş. Facede, Twitterda, KS'de boyle bir hesap bulunamadı yazısıyla başbaşa kaldınız... Hazır Kart reklamındaki özgur kız gibi (bilen bilir :) ) "Ama bende numarası yok kiii" diye söylenirken aklınıza ne gelir?

Sizce neden kapatmış olabilir, kendinizi nasıl hissedersiniz ve onun hakkında ne düşünürsünüz...

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisiyle barışmıştır, yeni ve sağlamda olan birini bulmuştur, fake hesaptır sıkılıp kapatmıştır, vize-final haftası başlamıştır, green kart kazanıp amerikaya gitmiştir.. su nerde? inek içti.. inek nerde? dağa kaçtı.. dağ nerde? yandı bitti kül oldu kısacası..

1|1
    1|0
    • son cümleye kadar harika gidiyordun :) yine de +1 :)

• teşekkürler..

yani neden kaybolduğuyla olasılıkların sonu yok.. gitti mi? gitti.. seninle aynı şeyleri hissetse habersiz kaybolur mydu? hayır.. :)

• Mantıkli... :) Ya aslında güzel muhabbet vardı sadece oyle dallı budakli hisler falan yoktu ya neyse yapacak birşey yok...

Kızlar Ne Diyor 7

• Gittiyse vardir bir nedeni ! Bende bir gün gidersem habersiz giderim

0|2
    0|0
    • profilini bu kadar kapatmak zorunda miydin? Takip et dedik takip edilecek birşey bulamıyorum ki :)

• Hala unutmadım. Haberin olsun da...

• Onden tedbirini alcan arkadas ben oyke yaptim.mail adressi telefon ne geliyosa aklina aldim :))) boyle seyi farz edemem cildiririrm :)))

0|1
    1|0
    • gıcıın biri herkese -1 vermiş alla alla neyse +1 ler benden :) ben kimseyi sıkmak istemem yaa ne bileyim burası rahat bir platform mesela facede mail adresleri görünüyor mesela arkadaş isen zaten alabiliyorsun da burası farklı :)

• ohh bir de dalga geç! Iyiymis! >:(

• Ama kiyamam madem cok aradin uzuldn sana onu bulcam :)))))))))

• gule gule gitmis arkama bile bakmam yanimda mi degil mi diye...:D

0|1
    0|0
  • Üzülürüm sadace :D

0|1
    1|0
  • Hayatına yeni birileri girmiş olabilir veya eskilerle arası düzelmiştir.. Bi an o kişiye hayatında fazlalık olarak gelmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • diyelimki oldu ..susarım eve gelir ceketimi asarım..

0|0
    0|0
    • Ceket mi :D O da güzell ... Ama insan azıcık da üzülür herhalde :D

• canlandırınca üç beş farklı senrayo oluyor :D hangisine bağlanmalıyım bilmiyorum ;)

• link resimdeki gibi bir adamın eve girip kapıdaki askıya ceketini asıp oturma odasındakı masanın üstünede şapkasını bırakmasını hayal edersin diye düşünüorum

• Kaybetmekten korktuklarımı birtek ksde bırakmıyorum ki.

Ks hesabını kapasada görüşmeye devam ederiz.

0|0
    0|0
    • :D Ama yeni tanışmışsınız ve almamışsın işte. Herşey çok güzelken o aklına gelen "niye?" sorusuyla nasıl baş edilir ki?

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynısını yaşadım.

Şimdi bir umut bekliyoruz geri gelir diye. Ama gelen yok.

Yapacak bir şey de yok.

0|1
    0|0
  • benim konustugum kiside numaram olur zaten eger kayip olursa aniden hic birsey yapmam isteyen numaramla ulasir bana gelmeyende iyi olsun evinde olsun...

1|1
    0|0
  • Gerçek hayattan kopmamak lazım. Yoksa böyle oluyor.

1|1
    1|0
  • Bulacak adam gelir bulur beni. Lazım değilim ki gitmiş. Lazım olmadığım kalplerin tavan arasında sıkışmaktan hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • Eger o duruma gelmışsem mutlaka ulasabılecegım başka bır yol vardır ...

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey. Sanaldan sevgili ya da arkadaş edinmeye karşı değilim ama hiç yüzyüze görüşülmeyen bir ilişkiye tamamen karşıyım.

0|0
    0|0
  • Oldu bu.Bir şey düşünmedim.Önümüzdeki arkadaşlara baktım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...