Fenerbahçe yarı finalde, duygularınız neler?

fenerbahçe-lazio maçı 1-1 bitti.. fenerbahçe yarı finalde.. ben bir fenerbahçeli olarak çok sevindim.. sizin duygularınız nelerr?

0|0
10|27

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• basel -fb eşleşmesi içime doğdu sabah 5.43 te

1|1
    0|0
  • anlatılmaz yaşanırrr

1|0
    0|0
  • bjk olarak fb ye her zaman tam destek

cincon ezik gizlisin!

1|1
    2|1
  • Senin için dünyayı yakarız dedik romadan başladık sıra amsteramda bekle bizi orayıda yakmaya geliyoruz

0|0
    0|0
  • fbli değilim ama Türk takımlarının bu seneki başarıları çok hoşuma gitti, başarıya aç, istikrara aç bir milletiz, inş uefa kupasını alır... aslında gönlümden geçen gs ile fbnin avrupa süper kupa finali oynamalarıydı ama olsun inş bu başarıların devamı gelir

0|0
    0|0
  • Hayıırlısı diyorum eylül hanım buraya gelmekte büyük başarı İNSALLAH alır FB kupayı darısı BEŞİKTAŞ ımızın başına ;) :)

0|0
    0|0
  • umarım iyi olur ama akşam hiç iyi değildiler sanki kastlı kötü oynadılar çok fazla farkla alabilirdiler

0|0
    0|0
    • aynen öyle ama söyle birsey var taraftarımız olsaydı daha farklı olurdu ..

• Oynadığı futbol ile buraya gelmesi bir tesadüften öteye geçmez. Bi fenerbahçeli olarak tebirk etmiyorum kınıyorum. Aykut ve Aziz bu takımda oldugu sürece bu takımın taraftarlarının boykot etmesi tarafındayım. Ama bizim milletimiz koyun oldugu için hemen unutacaktır geçmişi...

0|0
    0|0
    • KardeSim Hiç Bİr Sey UNUTULMAZ ASLA hemde .. Ama Sen Önüne Bak Kupamızı ELİMİZE aLaLımda Gerisini HALLEDERİZ ..

• Mesele bir teneke parçasını almaksa olsunda oynadıgımız oyunun 10 katı güzelini oynayan anadolu takımlarını seyir zevki var fenerbahçenin 7-3-0 takitiği ile oynadıgı bir maç var...

7defans 3 orta saha 0 forvet...

• hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
  • her şekilde finaldeyiz çünkü Fenerbahçeyiz :)

1|0
    1|0
  • yarı final son noktası.

2|0
    0|0
  • sonunu yanlış okudum Hİssettik fenerbahçem olan yazıyı ama :)) Şunu anlamadım hangi sonuç :))) daha rakip belli değil 2-0 olur diye düşünüyorum :D

1|0
    0|0
  • inşallah kupayı alırız..

0|0
    0|0
  • çok iyi değillerdi lazio daha kötüydü bunlar sankı dalga geçer gibi oynadılar

0|0
    0|0
  • galatasaray ile aramızda bir uefa kupası var insallah o kupayı bizde alacağız bu saatten sonra kaybetme luksumuz yok

0|0
    0|0
  • Deliyiz gözü kara deliyiz yakarız ROMA'yı da yakarız...

1|0
    0|0
  • cok iyi bu saaten sonra kimin cıktıgının bir önemi yok bence kim kimi yersee ..

0|0
    0|0
  • helal olsun gercektende...

0|0
    0|0
  • çok top kaybettik.

ama önemli olan netice.

kupa geldiğinde çok insanın sesi soluğu kesilecek.

inşallah bir gün alacağız

0|0
    0|0
  • tabi ki,tarihteki en güzel yerdeyiz, final de olur inşalah kupa da..

ama seyircisiz olduğu içn 3 lig maçı gibiydi. izlemedim bile )

0|0
    0|1
  • inşallah basel çıkar finalde de chelsea fenerbahçe

0|0
    0|0
  • kupa gelmeden sevinmek yok

0|0
    0|0
  • tarih yazdık inşallah da kupayı alırız

0|0
    0|0
  • kupa kupa kupa

0|0
    0|0
    • Kanaryam Her Yerde Şampiyon Ama Bu Sne SamPıyon FENERBAHÇE ..

• Kaleci MARKETTİ, Fener Yenilir ZANNETTİ, Caner köşeye PARKETTİ, Lazio turu KAYBETTİ..

0|0
    1|2
  • sadece kupayı istiyorum

0|0
    0|0
  • chealse halleder merak etme

0|0
    0|1
    • keşke chealse çıksa:D

• çıka çıka geçen sene beşiktaşa atletico madrid çıktı çeyrek finalde adamlara eftürük püftürük lazio çıktı..atletico madrid çıksaydı eğer yenerlermiydi yooo adamlara kolay takım geldi..chelsea bir çıksın görürüm

• chealse de çıksa FB alır Maçı...

Kızlar Ne Diyor 9

• Dünki idman maçı sandığım maç Fbnin miydi lan

3|0
    0|1
  • Yarı Finaliniz hayırlı olsun ama en başından beri söyledim bundan öteye gideceğini sanmıyorum.

Yinede Başarılar...

1|0
    0|0
  • bizde cok sevindik İnsallah finaldeyiz

0|1
    0|0
  • İnsallah finaldeyiz

0|1
    0|0
  • kısmette varsa uefa kupasını alırsınız

1|0
    1|1
  • Tebrikler. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Hayırlı Olsun..

0|0
    0|0
  • Yahu abartmayin lazioyu yendik alt tarafi sunlarin agzina laf vermeyin.

Asil basari simdi basliyor uefayi alicaz.

O bu su degilde gs de superdi bizde oylede ne olcak besiktasin hali:))

0|1
    0|1
  • Şu an siszin yaşadığınız zaferleri biz 13 sene önce yaşadık. çok yavaşsınız. Bizi takip etmeye devam edin. ezikler Önderiniz GALATASARAY'dır. :)) İzinden giderseniz başarabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • Biz Sadece Atamızın İzinden Gideriz.. Cincon Gibi Kız TakımLarından Bizene 13 sene öncesine değiL bugunune bakıcaksın tatlımm.

• lafada gelince şizofren gibi 15 sene öceki 6-0 dersiniz işte şizofrenlik ne dediğini bilmemektir

• hehh :DD Çok Teşekkür ederiz AçıkLamaLarın İçinn <3 BiLmiyorduk ya Hani :DDD

Yükleniyor...