Seviyorum diye başlayıp çabuk sıkılanlardan nefret ediyorum.

Ekim aylarının başında tanışmıştık onunla. Ben 3. sınıf o 1. sınıf ilk tanıştığım da ona tamamen dersle alakalı yardım etmek istemiştim. Bir kaç defa bana telefondan bir şey sordu hocalarla ilgili ben de cevap verdim bu kadar. Sonra bir gün kitaplarımı satmaya karar verdim ve ona mesaj attım aradı konuştuk. Buluşup konuşalım falan dedi. Sonra o gün bana çok yakın davrandı, ilgilendi. Benim de hoşuma gitti. Sonra biz nasıl olduğunu anlamadan beraber gezmeye başladık. 2. gün sevdiğini söyledi çıkmaya başladık. Hızlı olduğu için hep korktum. Bana önceden uzun süreli bir ilişkisi olduğunu söylemedi. 4 gün içerisinde çok yakın olduk el ele tutuşup artık gezebiliyorduk. Aramızdaki yaş farkını önemsemedim o da önemsemedi. Her şey çok güzeldi bana çok içten davranıyordu. Ama sonra Cumartersi oldu ve hiç aramadı. Akşam bir konuşma buluşalım. Anlamıştım. Bana eski sevgilisine aklım kaydı dedi. Orada her şey bitti. Ama bana da yanımda kal adımız mı olması lazım dedi yüzsüzlüğe bak. 5 günde gerçekten 7-24 beraberdik ama bir anda terk edildim işte. Bir ay geçti biliyorum umrunda değilim ama ben hala unutamadım.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• nefret etmekde haklısın kardeşim... bu gibi insanları bir kalemde siliceksin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o zaman sende onlardan ol

0|0
    0|0
  • Zaten sen daha iyilerine layıksın,

Seni haketmiyordu,

Canını sıkma güzel kızsın elini sallasan ellisi,

senin için bir tecrübe olmuş daha dikkatli olursun.

Bu kadar. :)

0|0
    0|0
  • Bak kardeşim, oynayan erkekler vardır birde seven erkekler. Siz gidip gidip elin şerefsizlerino buluyorsunuz sonra üzülüyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Unut onu çünkü o seni hatırlamıyordur bile. Nedenini bilmiyorum ama bende aynısını bir kıza yapmıştım tek fark yaşlarımız eşitti ve ben ona seni sevemeyebilirim ban zaman ver demiştim ve sevemedim

0|0
    0|0
    • Sen en azından zaman ver diyerek bir nevi utyarı yapmışsın bu dediğim arkadaş annesiyle falan tanıştırmaya kalktı. Yani gayet ciddi ciddi konuştu ama sonra böyle oldu.

• O ayran gönüllüymüş kesin izmirli falandır

• Hayır Sivaslıydı.

• sen nefret ediyosan bende kin besliyorum insandan saymıyorum öylelerini!

0|0
    0|0
  • Deymezmiş geç olmasın güç olmasın zamanla unutucaksın

0|0
    0|0
  • Boşver be. Harbiden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Üzüldüm senin adına.

Ve üzüleren söylüyorum unutmaktan başka çaren yok !

Kişiliği henüz oturmamış o şahsın.

Uzak durmanı şiddetle öneriyorum !

0|0
    0|0
    • Kesinlikle kişiliği oturmamış.

• Aslında bunu biliyorum ama zamana ihtiyacım var :) teşekkür ederim :)

• O zamanı onu düşünerek geçirirsen gayretlern boşa çıkacaktır.

Kendine sosyal aktvitler edin boş durma çalışırken aklına bile gelmez.

Yükleniyor...