Real madrıd mı lazıo mu?

real madrıdı zorlamak mı mı lazıo yu elemek mı daha guzel bı duygu

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Ben Koyu FenerBahçeLiyim .)) Ama Söyle Birsey Var Önce ZayıfLarı ELiceksinki Zor TakımLa Kıyasıya Bir Maç yapmak gerek :)) Diye Düşünüyorum

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sorunun cevabını hepimiz biliyoruz..

Real Dünyanın en iyi 2. takımı... Adamları 3-2 yendik...

Fazlasıyla zorladık.. 2. golden sonra Ronaldonun yüzündeki ifade herşeyi anlattı aslında..

Ama boşver Fenerden ne kadar nefret edersem edeyim Avrupa da türk olmayan takımlara karşı mücadede veriyo... Başarılar...

0|1
    0|0
  • ikisinide bilmek için aynı hem gsli hem fb li olmak gerek:)

0|0
    0|1
    • avrupada olmak gerek :)

• hedefine bakacaksın.şu an siz buraya kadar geldiniz.ama zamanında bu kupayı aldınız ve sevindiniz bizde sizin adınıza sevinmiştik.önemli bişeydi ki çok sevindiniz.şimdi fenerbahçede yaklaştı ve inşallah alacak.onlarda sevinsinler.madem büyük düşünüyorsun bence bundan sonra reali zorladık diye sevinileceğine reali neden eleyemedik diye düşünülmelidir..

• evet haklısın

• Hepimiz biliyoruz ki Lazio ile Real Madrid kıyaslanmaz. O yüzden bu iki maçda kıyaslanamaz. Galatasaray Real'i, Fenerbahçe Lazio'yu yendi, hem de eledi...

0|1
    0|0
  • elemek her zaman daha tatmn edici bir durum

0|0
    0|2
  • Fenerbahçe. Çünki 6-0 attı.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Real madrid zor kurtuldu aslanın elinden diye dünya basınında başlıklar çoğalıyor. İlk maçta da hakem yardımı ile geldiler,ikinci maçta ise bariz ofsayt pozisyonunda gol attılar ve hala türklerin yurt dışında misyonu olduğu söyleniyor. Türk'ü türkden başkası sevmiyor buda ayrı bir gerçek olarak buradan belli oluyor . Lazio yu elemek mi ? Fenerbahçe kazandı ve umarım uefa kupasına kadar gider bu galbiyetleri. Fakat açık olmak gerekirse,fenerbahçe ile lazio top gibi oynadı. Lazio takımında olan bir forvet oyuncusu yok denecek gibi bir şeydi ki hatta yoktu bence. Girdikleri pozisyonların genelinde ya dışarı attılar ya da ayağından kaçırdılar. Benim görüşüm gayet açık ve nettir. 2 sağlam forvet oyuncuları olsaydı, bu gece fenerbahçe tarihi bir fark dahi yiyebilirdi. Bunu kendim atmıyorum,istatistiklere de bakmıyorum,maçı 90 dakika izledim ve gördüğüm şu ki, eğer olurda fenerbahçe chelsea ile de böyle oynarsa, umutları ile gidip gelirler..

2|1
    0|0
  • ben şahsen 1860 münih ya da fortuna düseldorfu yenerek bile olsa kupa almak isterim zamanında bizde chelsea interi yendik unıtedin kendi sahasındaki 40 yıllık yenizlmezliğine son verdik ama sonuçta kupa yok ortada

0|0
    0|0
  • iki takım da oynadıkları maçın gereğini yaptı. ve gerçekten çok da güzel yaptılar

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • iş zorlamayla olmuyo sonuca ulaşmak önemli olan yarın zorlamaylamı övünecekler :)

0|0
    0|0
    • Gs macini izlediysen dudukten mac izleyemedigimizi bilirdin. Gsliler yapinca faul ecnebiler yapinca devam. Ronaldo atinca ofsayt yok. Drogbanin bilegine girince penalti yok.

• bunda haklısın ben oynanan oyundan bahsetmedim sonuçtan, insanlar bir süre sonra şanlı elenmeden bahsetmez normal olarak, Avrupada elbette takım ayırmam sonuçta Türk takımı ama insanlar sonuca bakar

• bu soruyu gerçekten m soruyon dalgasınamı?

0|0
    0|1
  • Real Madridi yenmek tabiki

0|0
    0|0
  • lazıo yu elemek daha güzel bir duygu galatasaray real madridi zorladı ama tur atlayamadı ama fenerbahçe lazio yu zorladı ve tur atladı tur atlamak daha önemli zorlamakla iş bitmiyo

0|0
    0|0
  • fener spartak moskova'ya elenerek CL'ye dahi katılamadı..Gs ise ceyrek final oynadı.CL ile Uefa'yı kartıstırmamak lazım..

0|0
    0|0
  • Uefa Kupasını almak en güzeliydi.Yıllardır fb'lilerin 2.sınıf kupa dedigi ve 2.sınıf kupalar ile isimiz olmaz dediği kupa:)

0|0
    0|0
  • real madridi zorlamak tabiki lazionun kadrosu eskiden güçlüydü ama artık çok kötü oynuyorlar

0|0
    0|0
  • ikisinin amacı farklıydı..

0|0
    0|0
  • tamam daha fazla kıskanmayın isterseniz ;)

0|0
    0|0

• birisi elendi. diğeri devam ediyor.

ya sence :D

0|0
    0|2
  • fenerimin zaferi tabi ki

0|0
    0|0
  • Galatasaray kendi evinde cok guzel top oynadi. Ama inancimiz yoktu 5-1 icin. Bir de ronaldo oynamadan belese gol atinca moraller coktu. Ardindan gelen 3 golle costuk ama hakem tarafsiz olsaydi mac daha farkli bitebilirdi. Drogbaya yapilan hareket bariz penaltiydi. Ronaldonun ilk golu bariz ofsaytti. Acin bakin kediniz 1 metre var arada.

Fenerbahce kotu futbol oynadi. Rakibi kolaydi. Volkan maci mi satmis belli degildi top tutamiyordu adam. Caner o golu atmasa Lazio'lular daha fazla atak yapacakti. Ki mac boyunca lazio'nun oyununu izledik. Belki de fener geri cekilmistir taktik olarak 2-0'in rahatligiyla.

Ve son olarak Besiktas naber :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...