Umut verip güven aşılayıp da yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada da veremezsin." /Hz. M

Böyle bir hadis var ve ben bakıyorum şimdiki ilişkilerde bir insan en az 5 kişi ile birlikte olmadan evlenmiyor. O geride kalan 5 kişiye umut verdiğiniz anlar oldu mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oldu bir daha iflah olmadım.Fena bir beddua yedim.

• teşekkürler.

• Böyle düşünmen bile senin için artıdır emin ol, şuan o insanın yerinde kimse olmak istemezdi :)

• hakettiğim neyse o olsun:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• şuan bereber olduğun kıza acıyorum! ahmak !

• :))

• ana pardon ya soruları karıştırdım dostum çok pardon :D :D

• gerçekten ağır bir sözmüş:(((

• hangi tarafdasın

• hayır olmadı sevdigim adam sonum olacak tek o olacak

• evet :)

• en güzel sevgi zaten o sevgidir

• Hayır olmadı Allah'a şükür. O geride kalan 5 kişi olmadığından..

senin oldu mu umut verdiğin

• Yapabildiğimiz kadar, olduğu kadar olmadığı kader

• tabikide haklısın, ama hadislere göre yani hayatının her sahasında hadislere göre yaşamak gerçekten zor her ne kadar çalışsak da :)

• Yaşamak zorundayım, " 'İsyanlardayim' dememem gerekir onun yerine. Hayir, 'imtihanlardayım'. demem gerekir, kurtuluş bunu farketmektedir.

• Öncekileri Göster
  • Ovv çok ağır bir söz. Hatta kendi üstüme bile aldım ve kendimi kötü hissettim şuan.

• Umut veripte yarı yolda bırakan kesimdenim ben

• Hangi tarafdasın peki veren mi alan mı

• o genelleme yaptığın insanlardan değilim ama empati yaparak söyleyeyim ki kimse ayrılık düşüncesiyle birlikte olmaz.kimse boşanacağız düşüncesiyle evlenmez..

• inşallah:) iyi geceler..

• O zaman hem sen haklı ol hem ben iyice tanımadan ümit vermeyelim :)

• insan diyoruz,normal yani:) duyguları ve beğenilme isteği,nefsi olan bir canlı.

doğru demiyorum ama bilinçli yapılmıyordur diye konuya iyi niyetli yaklaşasım geldi şu an:D

• Öncekileri Göster
  • çok şükür hayatımda kimseyi yarı yolda bırakmadım. çok dostluk bitirdim çok arkadaşlık bitirdim ama asla yarı yolda bırakmadım

• Ne mutlu sana

• söz kime ait whoydonk? Hz. M___?

• anladım teşekkürler

• Çıkmamış yanılmıyorsam, bir kısım mevlana diyor bir kısım Hz.Muhammed ( s.a.v ) diyor benim baktığım bütün sitelerde Hz.Muhammed diyor

• bana umut veren oldu .yıllarım gitti şimdi evli çocuklu olabilecekken yapayalnızım

• ne güzel söyledin . çok umutsuzum bu konularda şimdi bir çocuğum olabilirdi oysa ne temiz yaşamıştım o zamana kadar

• Güven kolay kazanılan bir şey değildir bunda çok haklısın hele bir de güvenini yıkan zamanında en sevdigin insanlardan biri olunca, zaten biz aşkın, sevginin anlamını yeterince bilsek güveni de o kadar kolay sağlarız diye düşünüyorum, yani zamanında aşkım, her şeyim gibi kelimeleri ne kadar az kullansak o kadar daha mutlu olurduk

• dünya devam ediyor ama ne biliyim artık aşk meşk sevgi güven olmaz

• Öncekileri Göster
  • Çok oldu yarı yolda bıraktıgım falan.. Allah affetsin beni

• Evet mutluyum

• Amin, şuan mutlumusun

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel bir söz

• Nedense don kişotlardan hiç ses yok?

• :)

Yükleniyor...