Fenerbahçeliler Aziz Yıldırım'ı seviyor mu, sevmiyor mu? Soruma diğer taraftarlar da cevap verebilir mi?

Aziz Yıldırım'ı diğer takım taraftarlarının genel olarak sevmediğini biliyorum. Ama Fenerbahçeliler Aziz Yıldırım'ı seviyor mu, sevmiyor mu?

0|1
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylı olarak sevmiyorum. Bizden seven yoktur çünkü adamın tek amacı bize giydirmek, adam genel kurul toplantısı yapıyor tek derdi biziz. Bizi hedef almadığı tek bir söylemi yok. Böyle adamın nesini seveyim. Tanıdığım bütün fenevliler de bu adamı sevmiyor. Fener başarılı gibi görünse de adamın başkanlığı süresince fener tarihindeki en az sayıda şampiyonluğu aldı. Neden sevsinler ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Aziz'in nesini sevecez ya :D adam siyasete atılsa Erdoğan ile yarışır :D

1|1
    0|0
  • benim arkadaşlarım hiç sevmiyor.

1|0
    0|0
  • Fenerbahceli olarak "sevmiyorum" lakin saygi duyuyorum

1|0
    0|0
    • neden sevmiyosun? herşeye muhalefet olduğu için mi

• Hayir diktator oldugu icin... Kulube yaptigi buyuk yatirimlar inkar edilemez, amator branslardaki basarilar ayakta alkislanir, lakin artik gitme zamani geldi...

• gitse de kurtulsak ülkece

• Fanatik bir Fenerbahçe'li ve eski bir kulüp çalışanı olarak -kendisiyle çok yakın çalışıyordum, neredeyse her gün de görüşmeler oluyordu- söyleyebilirim ki kendisi pek sevilecek bir adam değildir.

1|0
    0|0
  • tanıdığım mantıklı (!) hiçbir taraftar, sevmiyor..

1|0
    0|0
  • Gerçek Fenerbahçe' li sevmez.

1|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlı olarak seviyorum ama hataları da var doğrularıda çok fazla karıştığı için futbol takımı olması gerektiği yerde değil normalde şu anda şampiyon olması lazımdı Beşiktaş ı beklemesi deği lama diğer spor alanlarında çok büyük yatırım yaptı kutlaarım çok büyük başarı artıları eksileri var futbolda başarı az eksik yetersiz diğerlerinde başarı var çok güzel

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak Aziz Yıldırım Fenerbahçeyi en iyi idare edebilecek adamdır. Günlük hayat siyasi görüşü bir yana spor kulubü baskanlıgı bir yana. iş ve hayatını birbirine karıstırmayın.

0|0
    0|0
  • Troll bir kişilik seviyorum :D

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe li olarak sevmiyorum ama takdir ettigim hamleleri saygi duydugum yonleri var

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım belki diktatör ama hem fenerbahçeye hem türk futboluna büyük hizmetler vermiştir bu bir gerçek

0|0
    0|0
    • o yüzden mi fener az sayıda şampiyonluk yaşadı, başarısız yani belli

• Seviyor bence

0|0
    0|0
  • Ben bit Fenerli olarak seviyorum

0|0
    0|0
  • Ben sahsen sevdigini dusunuyorum bende bir fb liyim

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım. Kendisinden hiç haz etmem. Türk futbolunun içine eden adam olarak görüyorum. Ben GSlilerden de nefret ederim. Aziz Yıldırım'ın, "Bu ülkeye şikeyi GS soktu" sözü de doğrudur. GS lobisi kibar, beyefendi görünen ama her türlü dalavereyi yapan, saman altından su yürüten insanlardır. Aziz Yıldırım'daki bu fevri davranışların sebebini de aslında buna bağlıyorum bazen. Sesini yükseltmediği zaman GS saman altından işini yürütüyor. O da zoruna gidiyor. Bu kanıya da şuradan vardım:
    FB'nin son maçlarda şampiyonluğu kaçırdığı olmuştur ama GS'nin olmamıştır. GS geçen sen gibi iddialı olmadığı zamanlarda bile bir şekilde şampiyon olmuştur. Geçen seneki şampiyonluğu bile şaibelidir. Bu sene BJK ile yarışan bir FB vardır ve Aziz Yıldırım daha pozitiftir.
    Demek istediğim Aziz Yıldırım'ın itici olmasına sebep düzenbaz GS lobisidir.
    Bir FBlinin Aziz Yıldırım'ı sevmemesi için pek sebep göremiyorum doğrusu. Çünkü FByi getirdiği nokta ortadadır. Benim bilmediğim başka fenalıklarına şahit oldularsa orasını bilmem.

0|0
    0|0
    • Ya saçmalamayın lütfen. Galatasaray şike falan yapmadı, yaptıysa kanıtlasana

• Pavalı köpek dediği için sevmiyorum

1|0
    0|0
    • anca bağırıyor doğru bari konuşsa

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmiyorum bir onu bir Volkan ı FB yi tükettilerlennn

1|0
    0|0
  • Sevmiyoruz azizi
    Tek var olan Fenerbahçe

0|0
    0|0