Sizce şampiyon kim olur?

Lig'in bitmesine az bir süre kaldı ve her iki takımda şampiyonluk konusunda iddialı. Beşiktaş liderliği elinde tutuyor fakat Fenerbahçe yetişme konusunda iddialı ve Beşiktaş'ın zorlu bir Konyaspor maçı var. Sizce şampiyon kim olur?

• Fenerbahçe
    52% (12)41% (11)46% (23)Oy Ver
  • Beşiktaş
    48% (11)59% (16)54% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Lig'in bitmesine az bir süre kaldı ve her iki takımda şampiyonluk konusunda iddialı. Beşiktaş liderliği elinde tutuyor fakat Fenerbahçe yetişme konusunda iddialı ve Beşiktaş'ın zorlu bir Konyaspor maçı var. Sizce şampiyon kim olur?(+1xp)

0|2
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonluyum ama bizden ümit gitti. Gonlum beşiktaşta ama fb olacak gibi -,-

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlıyım Beşiktaş ın şampiyon olmasını isterim avantajlı olan takım beşiktaş çünkü arada puan farkı var Konyaspor maçı zor olacak yenilen her gol atılan her golün önemi var Fenerbahçe nin üstün olduğu alanlar savunması ligin en iyi savunma oyuncuları fenerbahçe de ve kanatları özellikle sol kanadı daha güçlü ama yaratıcı oyuncuları Nani dahil yetersiz Trabzon maçı ölçü olamaz Beşiktaş ın en büyük eksikleri savunması ve kalecisi savunması çok zayıf burada bir kaç defa söylemiştim ligin en yavaş ve en yetersiz savunma oyuncularından bir kaçına sahip Beşiktaş ama skoru değiştirecek oyuncu sayısı daha fazla orta sahası orta sahasının ortası ligin en iyileri beşiktaşlı oyuncular ayrıca Etoo ile birlikte ligin en iyi hücum oyuncusu beşiktaş ta

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 13

• 3 galibiyet 1 beraberlik ile Beşiktaş şampiyon olacak

0|1
    0|0
  • dedigin gibi iki takım içinde zorlu maçlar maçlar var
    fener için başakşehir ve her zaman süpriz puan kayıbı yaşatabilecek takm
    beşiktaş için gs, osmanlı, konya maçları ve her zaman süpriz puan kayıbı yaşatabilecek takm durum bu bence hepimiz izleyip greceğiz umarım şampiyon fenerbahçe olur...
    https://www.youtube.com/watch?v=b5hWETjRRBA

0|1
    0|0
  • Beşiktaş rahat olur bence.

1|1
    0|0
  • Besiktasin bir hatasina bakar.. zaten cok hata yapan defans hatti ve kalecileri var.. ve her zaman da cok gol atacak diye bir kural yok..
    Fenerbahce tam tersiydi su 3 maç once.. az gol yiyordu o yuzden genelde beraberlik garantiydi.. simdi forvet hatti düzeldi ve rahat kazanilan maçlar oldu.. avantaj besiktas da olsa da, ben fenerbahce diyorum

0|1
    0|0
  • Saçmalamazlarsa eğer BJK olur.

1|1
    0|0
  • Tolga hâlâ bizdeyken Fenerbahçe

0|1
    0|0
    • Beşiktaş'ın kalecisi Tolga, Akhisar-Beşiktaş maçında büyük hatalar yaptı. Bu hatalar yüzünden Beşiktaş'a şampiyonluk yarışında Beşiktaş'ın şampiyon olamamasına sebep olabilir.

• Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • benim isteğim belli

0|1
    0|0
  • şampiyon beşiktaş

0|1
    0|0
  • konya maçı kilit alırsak şampiyonuz :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe Beşiktaş Osmanlıspor ve Konya dan darbe yiyecek

0|1
    0|0
  • ben galatalı olarak fener şampıyon olur diyorum çok kolay maçları var diyorum beşiktaş yandı yani

0|1
    0|0
  • Bjj.

0|1
    0|0
Yükleniyor...