En yakın arkadaşım...

En yakın arkadaşım demiyim de şu an en yakınımda olan kızlardan birisi. Sınıfta beraber otururuz, okula beraber gidip geliriz, eskiden sohbet eder dertleşirdik, tabi o fasıllar artık yok. Ailelerimiz de tanışır. Ama kendisi tanıdığımdan beri çok değişti. Biraz basit muhabbetler olduğunun farkındayım fakat her şey böyle basit şeylerle başlıyor hayatta zaten. Yaptığı tek muhabbet erkek muhabbeti. Annem hasta diyip sızlanıyor sonra yok o bu erkek yok şu erkek diye anlatmaya başlıyor, erkekten başka derdin yok mu diyince de saçma sapan karşılık veriyor. Birisi olmadan bir şey yapamıyor, tek başına yok gibi. Mesela bugün son dersimiz boştu fakat ben zamanında onunla beraber olduğumdan dolayı derse yetişemediğim için sınırı gördüm. 1 gün daha gelmezsem sınıfta kalıyorum bu yüzden çıkışı bekledim. Oda 2 tane daha samimi olduğumuz kızın peşinden dur gitme Ceyda'yı da bekleyelim dedi. Kız umursamadı, oda çantasını aldı onun peşinden giderken de Ceyda beni yok yazdırmasın dimi? dedi. Bende artık dayanamadım oyuncak mısın nesin kendi başına bir iş yapamıyor musun o kalsa kalıcaktın dedim, o da yine bağrınmaya başladı bir kerede bir şeyi eleştirme bir sus be dedi o hışımla çıktı gitti. Çok sevdiğim falan yok, zaten okul bitince mezun olucam fakat sınıfta hiç anlaşabildiğim tip yok. Sizce ne yapayım, onunla ilgili sadece yan yana oturabilirim eskisi gibi olamam artık.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bence eskisi gibi ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence yan yana bile oturma artık. hiç arkadaşının olmaması seni strese sokan bir "arkadaş"ının olmasından iyidir. boşver sen kendi ayaklarının üzerinde durabiliyor gibi görünüyorsun idare edebilirsin bence tek başına da

0|0
    0|0
Yükleniyor...