Eurocup finali yarın, sizce kupayı kim kazanır?

İlk maç 66-62 bitmişti hatırlarsanız, o yüzden Galatasaray'ın en az 4 sayılık bir galibiyet elde etmesi gerekiyor.

Biletleri satışa çıktıktan sadece 5 dakika sonra tükenen maç saat 20:00'da başlayacak ve NTVSpor canlı olarak yayınlayacak.

Umarım bayanlarda Avrupa'nın en büyük kupasını alan Galatasaray, erkeklerde de Avrupa'nın en büyük 2. kupasını alarak bize bu gururu yaşatır. Tabi Fenerbahçe'de erkeklerde bir ilke imza atarak Euroleague'i alırsa, bizim için muhteşem bir sene olacaktır.

• Galatasaray
    55% (16)60% (32)59% (48)Oy Ver
  • Strasbourg
    38% (11)23% (12)28% (23)Oy Ver
  • Galatasaray maçı kazanır fakat 4'den az fark atarak kupayı alamaz
    7% (2)17% (9)13% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel
Maça 25 dakika kaldı!

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• KAZANDIIIIIIIIIK!

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ilk maçı izledim hatta şöyle diyim bir finale yakışmayan bir maçtı. iki takımında performansını maçta yüksek stersten dolayı tam olmarak gösteremeyeceğini bekliyordum ama bu kadar vasat bir maç beklemiyordum. Ama işin gs kısmına gelirsek buna rağmen avantajlı bir skorla döndü, strasburg abdi ipekçiden kolay çıkamaz. kupa İstanbul da kalacak benim fikrim bu, ama bu sefer güzel maç bekliyorum... :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaray kazanır. .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gs kazanır ama gerekli farkı sağlar mi belli olmaz

0|1
    0|0
  • Galatasaray doğrusu bu ay formsuz gidiyor ama Abdi İpekçi' de oluşacak olan atmosferi arkasına alacağını hesap edersek mutlak favori. Bir diğer anahtar da uzunlarimizin faul problemi yaşamaması. Lasme çok etkili oluyor ama çok erken faul alıyor. Ve bir de Micov bizim için ekstra bir etken :)

0|1
    0|0
  • İnş Galatasaray.

0|1
    0|0
  • Galatasaray Alır.

0|1
    0|0
  • strasbourg deplasmanlarda yüksek yüzde ile oynayan bir takım.3. ve 4. periyotta sakin kalırsak alabiliriz

0|1
    0|0
  • Ergin ATAMAN bu kupayı daha önce Siena ve Beşiktaş ile almıştı. Bugünde kupayı yine alacaktır.

0|1
    0|0
    • Siena doğru bu kupanın önceki ismi Saporta kupasını almıştı ama Beşiktaş ile kazandığı EuroChallenge idi.

• Basketbol kupaları ile ilgili yeterince bilgiye sahip değilim ama anlatmaya çalıştığım zaten Ergin hocanın kupalar almaya alışık bir hoca olduğu, Bu kupayı da kazanacaktır. Ki bir Beşiktaş taraftarı olarak can-ı gönülden isterim kazanmalarını.

• Galatasaray

0|0
    0|0
  • ga Şampiyon

0|0
    0|0
  • Biz futbola yatırım yaptığımız kadar baskete yatırım yapsak şu an basket alanında bizim lig futboldaki la liga kalitesinde olurdu

0|0
    0|0
    • Yatırım konusu hakkında konuşmama gerek yok da basket alanında zaten Avrupa'nın en iyi 3 liginden biriyiz. Bu kabul edilen bir gerçek :)

Yükleniyor...