Beşiktaş bu defansla nasıl şampiyon olacak? İnanıyor musunuz beşiktaşın şampiyon olacağına?

Her ne kadar beşiktaş son 4 haftaya 3 puan farkla lider girse de ben beşiktaşın şampiyon olacağına inanmıyorum. Çünkü defansı ve kalecisi o kadar kötü ki, o kadar kolay gol yiyorlar ki ben kesinlikle son 4 haftada en az 4 puan kaybedeceğine inanıyorum. Ve şampiyon fener olacak bence. Hani takımın ileri dörtlüsü ne kadar iyiyse, geri dörtlüsü de o kadar kötü. Ne biçim goller yediler öyle manisada. Saçma sapan goller. İkinci yarının başından beri böyle.
Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce beşiktaş şampiyon olabilecek mi?
Not: ben beşiktaşlıyım.
Beşiktaş bu defansla nasıl şampiyon olacak? İnanıyor musunuz beşiktaşın şampiyon olacağına?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Senin Beşiktaşlı olduğuna inanmıyorum.
    Evet Beşiktaş şampiyon olacak, cümle alemde bunu görecek. Ben inanıyorum.

0|2
    0|0
    • İnşallah. Dost acı söylermiş derler ya. Son akhisar maçını izleyince çok umudum kırıldı. Neydi o yediğimiz goller. Aklım almıyor. Şampiyonluğa giden bir takım öyle gol yer mi.

• Teşekkür ederim.

• Rica ederim. Ne demek. Gerçek bir kartalsın. Hakkındır :))

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş 4'te 4 yapıp şampiyon olacak.

0|1
    0|0
    • İnşallah. İnşallah. Dost acı söylermiş derler ya. Son akhisar maçını izleyince çok umudum kırıldı. Neydi o yediğimiz goller. Aklım almıyor. Şampiyonluğa giden bir takım öyle gol yer mi.

• 4'te 4 yapıp şampiyon olcaz

• İnşallah inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Rhodolfo Ersan ikilisi kadar iyi olmasalar bile hücum gücüyle en az 3 galibiyet 1 beraberlikle Beşiktaş şampiyon olacak

0|1
    0|0
    • İnşallah. Valla rodolfo ersan iyiydi. Oturmuştu onlar. En azından şu ersanı satmasalardı iyiydi

• Çok büyük bir sürprize izin vermezse evet Beşiktaş şampiyon olur son 5 haftada 5 puan fark vardı son 4 haftada 3 puan farkda az değil.

0|2
    0|0
    • İnşallah. Son akhisar maçını izleyince çok umudum kırıldı. Neydi o yediğimiz goller. Aklım almıyor. Şampiyonluğa giden bir takım öyle gol yer mi.

• Zaman zaman olur öyle hatalar bundan sonraki 4 maç final ipler Bjk nin elinde sonuçta.

• Orası öyle de defans ve kale hiç güven vermiyor

• Orta sahadan gerisi boş kale bizim.
    Fenere bırakacağız bu senede şampiyonluğu.

0|2
    0|0
    • Bana da öyle gibi geliyor. akhisar maçını izleyince çok umudum kırıldı. Neydi o yediğimiz goller. Aklım almıyor. Şampiyonluğa giden bir takım öyle gol yer mi.

• Aynı düşüncelerdeyizde 4 maç var herşey değişir fixstürü zor olan beşiktaş bencede son haftada düğüm çözülcek bjk bence 1 2 mac daha yenilgi görücek gibi 😁

0|2
    0|0
    • Bana da öyle gibi geliyor. Akhisar maçını izleyince çok umudum kırıldı. Neydi o yediğimiz goller. Aklım almıyor. Şampiyonluğa giden bir takım öyle gol yer mi.

• bjk kaybedecek

0|2
    0|0
  • Evet Beşiktaş şampiyon olacak,

0|1
    0|0
  • Siz o tolgayla biraz zor hacı.

0|2
    0|0
    • Aynen ya. Damarıma bastın tam. Tolga, bir de o alexis çıktı başımıza. İkisi de el bombası

Yükleniyor...