Ne tür sporlar yapmalıyım?

iyice göbek bağladım bir spor salonuna mı yazılmalıyım yoksa yağları kas haline getirmek için body salonuna mı çok kararsızım yardım edin?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• mekik:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• spor salonuna yazilirsan ve düzenli bir sekilde spor yapmaya gidersen göbegini eritecegine inaniyorum..

0|0
    0|0
  • Mekik çek bol bol:=)

0|0
    0|0
  • dans et samba çaça paçata oryantal...bi nevi spor sayılır

0|0
    0|0
  • önce güzel bir yürüyüş bu tempoya alışınca koşmaya başla sonra mekik çek düzenli bir şekilde .ama bdy salonuna gtme o zmn güzel bir vcdn olmaz voleybolu deneye bilirisn tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • fitness (Y)

0|0
    0|0
  • spor yapma :)

0|0
    0|0
  • salona yazıl ve diyet yap

0|0
    0|0
  • mekik çek bol bol

0|0
    0|0
  • Yuzzzzzzz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yok otur bol bol cips ye, patlamış mısır ye, hamburger ye. Öyle kilo verirsin :)) :)) yaw biz boşuna mı hergün spora gidiyoruz. Hem fit olalım hem vücudumuz şekle girsin hoş görünelim. Spor salonu zaten body building salonu aynı zamanda :)) :)) git yazıl hemen bir spor salonuna

0|0
    0|0
  • Kendin spoar yaparsan boşlayabilirsin spor salonuna git bence.

0|0
    0|0
  • bence en güzeli bir spor merkezine yazılman...kas istersen body saonuna idebilirsin...sen hangisini istiyorsun ona git...

0|0
    0|0
  • bady sadece gösteriştir bady 3 tane yumruk atınca nefes alamaz en iyi boks dur hem kas yaparsın hemde yorulmazsın hemde bakarsın lazım olur birgün

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazılman lazım hocam. Body yaparak olmaz

0|0
    0|0
  • link :)) .body salonuna git hem kardiyo hem body girersin

0|0
    0|0
  • Önce koşu yaparak belirli oranda yağları eritmen gerek .Zaten spor salonuna gittiğinde ilk önce böyle yapmanı önerecekler.Sonra belli diyet şartları altında sporunu yaparsın.

0|0
    0|0
  • dövüş sporları yap bence kick box mesela

birde biradan uzak durmalısın :)

0|0
    0|0
  • koş bence koşabildiğin kadar en iyi işe yarayan spor

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0