Sizce kapalılar spor yapabilir mi? Kapalı sporcu gördünüzmü?

kapalı kızlardan sporcu olur mu ya nasıl yapıyolar başlarını açmadan? geçen kursta kapalı bir kız gördüm üstelik dövüş sporuyla uğraşıyormuş inanmak istemedim başını mı açıyor idmanda öyle kapalılıkmı olur laan?

Güncellemeler:
güncelll -_-
güncell

0|0
15|15

En İyi Erkek Görüşü

• kapalılar insan değil mi ne salakca bir soru bu hmk.

0|0
    0|0
    • la olum ne biliyim kızı görsen ne takıyon antremanda dedim bandana dedi sjhadjkfskdf

• iyi bakalım evlat :D Bol şans sana dızolarla

• eyvallah adamım dızzolarla kekolarla mutluyuk vesselam. :D gelence çinçine gitmemeye dükkat et. hadi by dfhdj

En İyi Kız Görüşü

• Ben gormedim ama yapabilir. Herkes spor yapmali.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Tabiki yapabilir ki yapıyolarda zaten örneğin sadece bayanların girebildiği ya da kadın ve erkeğin ayrı olduğu spor salonlarıda mevcut.

0|0
    0|0
  • bence kapalılar spor yapmasın çok komik oluyorlar çünkü yaşam tarzlarıyla hayatt tarzları çakışıyor evde otursunlar evlendirme programı izleyip huloooo diye bagırırabilriler

0|1
    0|0
  • hiç görmedim

0|0
    0|0
  • Yapsınlar isterlerse

0|0
    0|0
  • Wushu bransini arastirmani oneririm bayan arkadasimiz dunya sampiyonu oldu arkadasim sen nerde kaldin sen iste yeter ki antremanlar ve maclar dahil baslarinida acmiyorlar..

0|0
    0|0
  • Kapalı sporcu nedir neden dışlama gibi hissediyorum ben bu yazdığını soyutlamamalı kendini insanlar bence yap her istediğini bence

0|0
    0|0
  • Sadece bayanlara hizmet veren spor salonları görüyorum...

0|0
    0|0
  • sadece bayanlarla aynı yerdeysen yapabilirsin tabi.

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın bası kapalı cok sporcu var

0|0
    0|0
    • Ne sporu yapıyolar peki bildiklerin ? ya diğerlerni anlarımda başı örtülü dövüş ne alaka?

• Var dövüş yapanlar var ozellikle karatede taekvandoda kickboksta falan derece yapanlar bile var en basitinden ben biliyorum gittigim spor salonlarında vardı

• Bizim kulupte Turkiye sampiuonu var kapali. Kapali olmak hicbirseye engel olmaz diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Niye olmasin. Sadece bayanlarin gittigi spor salonlari var. Kendilerini korumayi bilmeliler bence

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçma bir düşünce tabiki yaparsınız spor yapınca namusunuzu kaybetmiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Günaha giriyo onlar madem türbanlı nşye dikkat ilgi çekiyo

0|0
    0|0
  • Sen bir kapalı olarak başka bir kapalı kızın durumunu eleştiriyorsun bu yaptığın çok günah gıybet yapıosun inanç Allah ile kulunun arasında olan bir şeydir üçüncü şahısları ilgilendirmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yapiyorsada salon sporu yapiyordur profesyonellik beklenemez..

0|1
    0|0
  • Onlarin ne ayricaligi varki. Yapabilr tabiki.

1|0
    0|0
  • bu numaralar yüzünden toplum birbirine düştü zamanında. kimsenin başındaki örtü ya da bacağındaki mini eteğe karışma lüksüne sahip değilsin güzelim. toplumun hastalığı gıybete yakalanmışsın. git tedavi ol.

0|0
    0|0
  • Tabiki her türlü.

0|0
    0|0
  • olur neden olmasin yeterki edebiyle usuluyle yapsınm. Kapali açik diye bir ayrim olmamali bncd

0|0
    0|0
  • sen orda burda gotunu başını salla domalıp domalıp kalk akşam evine git namazını kıl sonra kalk taytlı, mini etek. dekolte giyen insanlara laf at.. yok öyle bir dünya o kafalarında ki onların esareti

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Olur irandakilerin hepsi kapali

0|0
    0|0
  • Gördüm koşu yarışmalarına katılıyor derecesi falan da var

0|0
    0|0
  • Görmedim ama tabii ki yapar neden yapamasın ki

0|0
    0|0
  • Var tabiki kapali besyo okuyan falan

0|0
    0|0
  • Kapalı tenisçiler taniyorum. Tabiki yapilabilir

0|0
    0|0
  • yapabilir neden yapamasın? herkes sporcu olabilir bence.

0|0
    0|0
  • Önce üslubunu düzelt. Cahil olduğunu bu kadar belli etme. Kapanmakla hayat bitmiyor bizim için. Sen kapaliliği çok yanliş anlamişsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...