Kaçanmısınız kovalayanmı? Hadi testi çözün:)

Tam bizim sitelik bir test:))) Çözün cevabı verin:)

link

Güncellemeler:
Bu benimki çıktı:)

Hem kaçan hem kovalayan

Arkanızdan kovalayanlardan kaçıyor, sizden kaçanları kovalıyorsunuz. Neyi neden istediğiniz ya da istemediğinizle ilgili belirgin bir fikriniz yok. Aksiyon insanısınız vesselam. Bu yüzden olur olmaz ilişkilerin içinde buluyorsunuz kendinizi, lüzumsuz ısrarlarla başladığınız ilişkiler, lüzumsuz sonlarla bitiyor. Önce bir durun, ne istediğinize karar verin, sonra ister kaçar ister kovalarsınız. Nasılsa ikisinde de yeterince deneyim edinmiş durumdasınız.

0|0
15|31

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Hem kaçan hem kovalayan

Arkanızdan kovalayanlardan kaçıyor, sizden kaçanları kovalıyorsunuz. Neyi neden istediğiniz ya da istemediğinizle ilgili belirgin bir fikriniz yok.

Aksiyon insanısınız vesselam.

Bu yüzden olur olmaz ilişkilerin içinde buluyorsunuz kendinizi, lüzumsuz ısrarlarla başladığınız ilişkiler, lüzumsuz sonlarla bitiyor.

Önce bir durun, ne istediğinize karar verin, sonra ister kaçar ister kovalarsınız.

Nasılsa ikisinde de yeterince deneyim edinmiş durumdasınız.

hem kaçıp hem kovalamak nedir ya asjfjdsagfjg

2|0
    1|0
  • tam beni anlatıyor bu :D

Kaçan

Siz genellikle kaçıyorsunuz, hızlı hareket ediyorsunuz ve bu yüzden yakalanmıyorsunuz. Yakalandığınızda ise bir yolunu bulup yeniden kaçmaya koyuluyorsunuz. Sözün kısası özgür ruhlu bir insansınız ve sevgililik dahil olmak üzere hiçbir ilişki uzun süre bağımlılık yapamıyor size. Bu nedenle hızla yer değiştiriyorsunuz. Lakin tam da bu yüzden kıymetiniz ve kovalayanların sayısı artıyor. link

1|0
    0|0

Arkanızdan kovalayanlardan kaçıyor, sizden kaçanları kovalıyorsunuz. Neyi neden istediğiniz ya da istemediğinizle ilgili belirgin bir fikriniz yok. Aksiyon insanısınız vesselam. Bu yüzden olur olmaz ilişkilerin içinde buluyorsunuz kendinizi, lüzumsuz ısrarlarla başladığınız ilişkiler, lüzumsuz sonlarla bitiyor. Önce bir durun, ne istediğinize karar verin, sonra ister kaçar ister kovalarsınız. Nasılsa ikisinde de yeterince deneyim edinmiş durumdasınız. :D

1|0
    0|0
  • Kaçan

Siz genellikle kaçıyorsunuz, hızlı hareket ediyorsunuz ve bu yüzden yakalanmıyorsunuz. Yakalandığınızda ise bir yolunu bulup yeniden kaçmaya koyuluyorsunuz. Sözün kısası özgür ruhlu bir insansınız ve sevgililik dahil olmak üzere hiçbir ilişki uzun süre bağımlılık yapamıyor size. Bu nedenle hızla yer değiştiriyorsunuz. Lakin tam da bu yüzden kıymetiniz ve kovalayanların sayısı artıyor..

1|0
    0|0
  • Kaçan

Siz genellikle kaçıyorsunuz, hızlı hareket ediyorsunuz ve bu yüzden yakalanmıyorsunuz. Yakalandığınızda ise bir yolunu bulup yeniden kaçmaya koyuluyorsunuz. Sözün kısası özgür ruhlu bir insansınız ve sevgililik dahil olmak üzere hiçbir ilişki uzun süre bağımlılık yapamıyor size. Bu nedenle hızla yer değiştiriyorsunuz. Lakin tam da bu yüzden kıymetiniz ve kovalayanların sayısı artıyor..

bildi hee <3

0|0
    0|0
  • piii "Ne kaçan ne kovalayan" tek mavi benmiyim. benden harbiden geçmiş yav

1|0
    0|0

Arkanızdan kovalayanlardan kaçıyor, sizden kaçanları kovalıyorsunuz. Neyi neden istediğiniz ya da istemediğinizle ilgili belirgin bir fikriniz yok. Aksiyon insanısınız vesselam. Bu yüzden olur olmaz ilişkilerin içinde buluyorsunuz kendinizi, lüzumsuz ısrarlarla başladığınız ilişkiler, lüzumsuz sonlarla bitiyor. Önce bir durun, ne istediğinize karar verin, sonra ister kaçar ister kovalarsınız. Nasılsa ikisinde de yeterince deneyim edinmiş durumdasınız.

0|0
    0|0
  • Kaçanmışım :)

1|0
    0|0
  • nefis hiç bişeye doymazz

1|0
    0|0
  • kovalayan :S

1|0
    0|0
  • Kovalayan

1|0
    0|0
  • kovalandıkça kaçan

1|0
    0|0
  • Kaçan

Siz genellikle kaçıyorsunuz, hızlı hareket ediyorsunuz ve bu yüzden yakalanmıyorsunuz. Yakalandığınızda ise bir yolunu bulup yeniden kaçmaya koyuluyorsunuz. Sözün kısası özgür ruhlu bir insansınız ve sevgililik dahil olmak üzere hiçbir ilişki uzun süre bağımlılık yapamıyor size. Bu nedenle hızla yer değiştiriyorsunuz. Lakin tam da bu yüzden kıymetiniz ve kovalayanların sayısı artıyor.

0|0
    0|0
  • Kaçan çıktı :)))

1|0
    0|0
  • olduğu yerde duran

0|0
    0|0
  • Kaçan:

Siz genellikle kaçıyorsunuz, hızlı hareket ediyorsunuz ve bu yüzden yakalanmıyorsunuz. Yakalandığınızda ise bir yolunu bulup yeniden kaçmaya koyuluyorsunuz. Sözün kısası özgür ruhlu bir insansınız ve sevgililik dahil olmak üzere hiçbir ilişki uzun süre bağımlılık yapamıyor size. Bu nedenle hızla yer değiştiriyorsunuz. Lakin tam da bu yüzden kıymetiniz ve kovalayanların sayısı artıyor.

0|0
    0|1
  • kovalayanım.fiziki özelliklerimi göz önünde bulundurunca kovalanacak bir adam olmadığım gerçeği yüzüme tokat gibi çarpıyor.bende kovalıyorum buyüzden

0|0
    0|0
    • ne alakası var kardeşim.Fiziken seni kovalayacak kadını ne yapacaksın.Bırak içinin güzelliğinden hoşlananlar kovalasın seni:)sen daha iyi bilirsin bunları ama günümüz böyle kimse bizim kadar iyi niyetli değil

• öyle bırakmayla olmuyor kardeşim. 28 yaşındayım ve bazı şeyleri yaşayarak testettim. iç güzelliğinle taliplerinin gelmesini bekliyorsan beklemeye devam et.benim tecrübelerim beğenilmeyi beklemeyi bırak sen beğen ve tavla diyor:)

• önceden heeeep kovalardım.evşendim ne kaçıyom ne kovalıyom

0|0
    0|0
  • 2 si birden olmazsam , oynamam ben o oyunu ;)

0|0
    0|0
  • Olduğum yerdeyim..

Giderler, gelirler ama ben hep buradayım..

0|0
    0|0
  • Kimseden kaçmam kimseyi kovalamam.. Uykucu şirin hesabı ben yatarım isteyen uzanır yanıma :)

0|0
    0|0
  • Son hız kaçıyormuşum. :D

0|0
    0|0
  • hem kacn hemde kacıranmısım

0|0
    0|0
  • Usain Bolt çıktım.

0|0
    0|0
  • Ben KOVA ' layanlardanım :))

0|0
    0|0
  • Kaçanmışım öyle çıktı

0|0
    0|0
  • bunu çözmüştük cevapları biliyorum ^^

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • kaçıyormuşum

0|0
    0|0
  • ben yandım ebe o şimdi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 14

• Ne kaçan ne kovalayan

Siz bu denklemde genellikle izleyici rolündesiniz. Bu türden hikayeleri izlemeyi seviyor, başınıza geldiğinde ise şaşırıyorsunuz. Çünkü ne kaçan olarak ne de kovalayan olarak ne yapacağınız konusunda bir fikriniz yok. Hayat biraz fazla oluruna bırakılmış durumda. Hayata izleyici olduğunuz için, ilişkilere de yalnızca izleyici gözüyle bakabiliyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Ne kaçan ne kovalayan

Siz bu denklemde genellikle izleyici rolündesiniz. Bu türden hikayeleri izlemeyi seviyor, başınıza geldiğinde ise şaşırıyorsunuz. Çünkü ne kaçan olarak ne de kovalayan olarak ne yapacağınız konusunda bir fikriniz yok. Hayat biraz fazla oluruna bırakılmış durumda. Hayata izleyici olduğunuz için, ilişkilere de yalnızca izleyici gözüyle bakabiliyorsunuz.

1|0
    0|0
  • İbretlik sonuç ahaha

Hem kaçan hem kovalayan

2|0
    0|0
  • Kaçan çıktım karakaçan :)

1|0
    0|0
    • :) Bugün sana başka test yasak canım:)

Bak dediklerim çıkıyor.

• Okudum da öyle bir durum da yok :)

• Vardır vardır gözlerini aç biraz!

• Kaçan

Benim sevgiye saygım var merhametliyim kaçmam o yüzden :) hem aşktan kaçılır mı? böyle çıktı ama hem kaçan hem kovalayanım.. ee fazla naz aşık usandırır.

1|1
    0|0
  • Kaçan

1|0
    0|0
  • Kaçan

1|0
    0|0
    • Nereye kadar? :)

• Ama o daha kötü, hani sevdiğini kovalıyormuşsun seni seveni sevmiyrmuşsun gibi olur:)

• Cixxx öyle degil iste. Sevdigimi hem kovalarim hem de ondan kacarim. Tuhafimdir biraz...

• Kaçan

1|0
    0|0
  • kaçan çıktı

1|0
    0|0
  • kaçanım ben kaçan

1|0
    0|0
  • Kaçanmışım

1|0
    0|0
  • kaçan çıktım :)