Zayıf insanın kas yapması için önce kilo alması mı gerek?

sporcu pampiçolar, dumbıl aldım squatta yapıyorum ama çok yağlı değilim 46 kiloyum çalişsam sizce işe yarar mı? iyce zayıflamayım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, spor yaması bile yeterli

0|0
    0|0
    • vallahi mi :) ozaman kilo vermem ama kas yaparım

Erkekler Ne Diyor 5

• Yağlılar yağ eritmek zorundayken zayiflarin öyle bir derdi yok vücut geliştirme konusunda daha sanslisiniz

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmen lazım

0|0
    0|0
  • Merhaba aşadaki yorumları okudum öncelikle onu belirteyim.
    Ben spora başladığımda coook zayıftım. Boyum 1.90 kilom 70 di

0|0
    0|0
    • yaklaşık 1 sene olacak ve kilom 86 oldu yani zayıfken başladım. İlk zamanlarda tam bilmedigim için kilo alamıyordum ama vermiyordum da :) bu arada karbonhidrad tozu kilo aldırıyor. Hardline den aldım 1 ay da bitiyor ve yaklaşık 4 kg almıştım ama 2 kg yağ almıştım. O yüzden kullanmayı kestim.

• boyum 167 kilom 46, şuana kadar en fazla 50 kiloya cıkabildim gene 49-50 olsam bana yeter :( doktor demir eksikliği var dedi ilaç verdi onlar 1 kg almamı sagladı ama bundan 3 ay once aldıgım karbndrat tozu bir işe yaramadı

• Spor yapmıyorsan toz bir işe yaramaz. Haftada 4-5 gideceksin ki.

• Doğru şekilde alman gerek kiloyu

0|0
    0|0
  • sakin bitle bir sey yapma genetik olraka vucut topin

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• cunku ben daha once karbonidrat tzu amıstım 5 ay da şiştim ama sonra geri indim, siz hangi protein onerirsiniz? ben gnc almıstım

• gnc nin urunleri guzwl qnt var bcaa olarak o iyidir. once onu kullanmaya basla idman oncesi ve sonrasi. gunluk alman gereken proteyini ni hesaplaman lazim. cinsiyete gore degisir bu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...