Hergün metrobüs kullanan arkadaşlar öğrenciler işçiler geziciler burda mı?

Burdaysaniz bana yer ayırın ya kardesiz biz , ayırın yanınızı. Hergun 1+1 den 2 saat metrobus çekilmiyor ayakta yahu.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• temele sormuşlar metroseksuel erkek nedir diye. temelde cevap vermiş - uyy herade bir çeşut yeraltu i*nesudur.!

şimdi bende soruyorum bu metrobüs ne yaa. aynı halk otobusü aynı güzargah içindeki fortcular bile aynı. değişen kulağında kulaklık ama müzik dinlemeyen zibidiler kimse rahatsız etmesin diye kitap okuma numarası çeken ablalar. yer versene evladım diyen teyzeler... tek rahat seyahat sadece cenaze aracında olmamalı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şirketin arabası sağolsun

0|0
    0|0
  • hergün metrobüsle zeytinburnu avcılar yapıyordum , iş değiştirdim artık servis takılıyorum , darısı senin başına :)

0|0
    0|0
  • Çeşke istanbulda olaydımda metrobüs kullanaydım antalyada yalıyorum tranvay ünivesitenin önünden geçmiyo 30 dk bir otobüs anca geliyo tranvayın yapılmasındaki ön önemli sebeblerden biri üniversite içindir ama nasıl bir kafa yapısana sahip bir şehirse en geçmesi gereken yerden geçmiyo şikayetimi bildiriyim dedim alaksız cevap oldu kusura bakma :D

0|0
    0|0
  • :'( link

0|0
    0|0
  • İyi gene ayakta bile gidebiliyorsun

İstanbul'da yaşanmaz ya :/

0|0
    0|0
  • ben burdayım

0|0
    0|0
  • yok abı ben yer vermıyorum ondan sonra telefonumu ıstıyolar hemen oysa ben karsılıksız yapıyorum

0|0
    0|0
  • burdayız bir önerin var mı:d

0|0
    0|0
  • nerden nereye gidiyosun ona göre yer tutayım sana :)

0|0
    0|0
  • ben ayırırım her sabah !

0|0
    0|0
  • lez olmayanlara yer veriyorum sadece :D

0|0
    0|0
  • denk gelirsek yer veririm:)

0|0
    0|0
  • Biz kapıdan popomuz dışarda gidiyoruz İstanbul'da sen ne diyosun :)

0|0
    0|0
  • ben yere oturuyorum öyle yap :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...