Uludağ üniversitesınden kanki arıyorum:(

bigün selam verip tanıştığın ertesi gün yüzüne bkmyo. Bu insanlar ne öküz bişiy yaa ben dost canlısı bir insanım kızlı erkekli esprili gercek bir dost grubum olsun istyorum insan yok anasnı satyım. Ne erkek ne kız hepsi öküz bldgniz. Nası olur böyle bisiy ya? Tanıştgnz bisi paylaştgnz insan ertesi gün nasıl gözunuzun icne bkıp bisy dmeden gecer , ayıp yani. Hayvan yapmaz ya. Bıktm anasını sattımının dallama okulundan yaw arkadaşlar bir yorum yapn sinırlerm bozuldu yaw

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tanışalım mı :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• belkı sen malsındır ve onlar normaldır

0|0
    0|0
  • lan olm onnarda yeni gelmiş. merhaba vercenmı yok sıktır gıt hesabı . basit insanlarla konuşma . bursada 6 ay kaldım. cok guzel ınsanlar var. zaman(sabır) sadece.

0|0
    0|0
    • olum 2.snftaym 2yldr böle

• benim kadar oglanın cıktıgı delii dusunemedım. neyse. uni hayatı sadece ya oku ya eglen -verle sınırlı dıye dusunuyorum. sana bol sans.

• Benim okuluma laf yok :)) görüklede gezerken hiç öyle mal tipler görmüyorum ben hepsi daha çok eğlenceli gibi

0|0
    0|0
  • boku yemişin :D zamanla olur ortammerak etme :D

0|0
    0|0
  • ben de uludağdayım işletme okuyorum evet öküz çok malesef :)

0|0
    0|0
    • ozaman aynı snftayızdr buyuk ?htmal:D a tabi ben 2.snfm. sadce bzm bölume ait bir ökuzlukmu bu acaba

• ya kardeş anlamadm gtti, bde benim sevglm var 1.senedn takıldm ona hc arkadas ednme frsatm olmadı sürekli onlaym:( herkes gruplaştı

• olur zamanla arkadaşın merak etme ulit,usat.uraft bu topluluklar sosyal ve aktiftir katılmayı düşünün bence sosyalleşirsiniz biraz daha çevre edinirsiniz

• aha aha aha gel kanky olalım !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dallama deme la Uludağ'a.senin şansın yokmuş güzelim kampüste en mal sınıfa düşmüşsün.Şenliklerde tanış kaynaş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...