İnsanların olumsuz eleştirileri sizi nasıl etkiler?

İnsanların olumsuz eleştirileri sizi nasıl etkiler? Hemen üzülüp kırılıp mutsuz mu olursunuz yoksa pollyanna tavrı takınıp olumsuzdan olumlu çıkartmaya mı çalışırsınız.? Ve bu olumsuz eleştiri yapan kişilere karşı nasıl tavır takınırsınız?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendimi biliyorum zayıf ve eksikliklerimi fark ediyorum bunu dürüstce söyleyen insan benim icin degerli olur ama bunu alay konusu ederek söylemeye calısan abartan insanı görmezden gelirim dürüstçe söyleyenden o seyi daha iyi yapmak icin tavsiye alırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Pek sallamıyorum.

0|0
    0|0
  • olumlu etkılerr

0|0
    0|0
  • bır ıkı kısı dısındakı yapılan olumsuz elestırılerı pek takmıyorum ama sevdıklerım elestırdı mı kırılıyorum ama bellı etmıyorum

0|0
    0|0
    • Ne yağmur yağdı bu gün akşam ya balık etti herkesi ://

• bu durum başıma çok kez geliyor sadece senin arkadaşllarının senden soğumasına sebeb olur ben hiç laflara aldırmam cok rahat bir tipim

0|0
    0|0
  • Aciz benzetmelerde olmasaydı bakacak aynamız olmazdı.

0|0
    0|0
  • babam olsa takmam benım için dogru yapmak ısteyıpte yaptığım nokta.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider, olumlu eleştiriler yalan içerir. ancak olumsuzlar tamamiyle gerçektir.

0|0
    0|0
  • Nasıl söylediği önemli aslında

0|0
    0|0
  • olumlu yönde etkiler !

0|0
    0|0
  • Olumsuz etkiler

0|0
    0|0
  • Gerçeklerse sevinirim. Değilse takmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• saygılı ve beni yaralamaya çalışmayacak şekilde olan tüm olumsuz eleştirilere açık oldum hep ve dikkate aldım,bu tür eleştirilerin faydalı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • mutsuz olurum o kişiye de sinir olurum

0|0
    0|0
  • kimin ne amaçla söylediğine bağlı.

0|0
    0|0
  • Ikisini de yapmiyorum ben tabi kisisine de bagli da neyse. Bana ne la milletin dusuncesinden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...