Şampiyon kim olur?

süper toto süper ligte şampiyon kim olur beşiktaşmı. fenerbahçemi yorumla

• fenerbahçe
    0% (0)37% (10)28% (10)Oy Ver
  • beşiktaş
    100% (9)63% (17)72% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşım olacak Allah'ımın izniyle. çd

0|0
    0|0
    • Bak sana gerçek Bjk taraftarı olan @KurabiYe yi örnek göstereyim. Adam soruma cvp veriyor cvp bvermiyeyim diye engelliyor tek beni değil büütün Fenerlilerden korkuyor sen kaç Fenerlinin böyle dansöz gibi kıvırttıgını gördün ama bak biz gördük @KurabiYe korkak Bjk taraftarı mı olur. Yaada böyle taraftarla guurur duyuyormusunuz. Yazık Bjk taraftarın.

• @OğuzHan1272 :D Hımmm onun yorumunu desteklemen beni bjk'ı desteklememden alıkoyacak mı? Tabii ki de hayır! Düşünceleriniz bu olabilir @KurabiYe nickli abi de beni ilgilendirmez okey :D?

• Teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes rahat olsun şampiyon Beşiktaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Konya

0|0
    0|0
  • bjk...

0|0
    0|0
    • Bak sana gerçek Bjk taraftarı olan @KurabiYe yi örnek göstereyim. Adam soruma cvp veriyor cvp bvermiyeyim diye engelliyor tek beni değil büütün Fenerlilerden korkuyor sen kaç Fenerlinin böyle dansöz gibi kıvırttıgını gördün ama bak biz gördük @KurabiYe korkak Bjk taraftarı mı olur. Yaada böyle taraftarla guurur duyuyormusunuz. Yazık Bjk taraftarın.

• En güzeli ne biliyormusunuz şampiyonluğu beşiktaşdan alacaz galatasaraylılar trabzonlular ağlıyacak.

0|0
    0|0
  • gs kimi şampiyon yapmak isterse o olucak :)

0|0
    0|0
  • gs liyim bjk alır

0|0
    0|0

• @Kolkolaşampiyon taraftar gözüyle bakmadım
      sadece görünen tahminimi yaptım kızmaca yok

• Kızmadım zaten.

• Beşiktaş şampiyon olur

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olur.

0|0
    0|0

Yükleniyor...