2010 yılında Fenere şike yaptı diyenler ne durumda ilginç?

2010 yılında Fener şike yaptı diyenler Gs kümeye oynuyor. Ts kümeye oynuyor Özer. Erkan. Marin. Cavanda filan kadro dışı süresiz. Sizcede ilginç değilmi ceza alan Fener ama enaz yara alan yine Fener.

Güncellemeler:
Güncl.
Güncel.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Fener şike yaptı mı yapmadimi bilemeyiz orası bize karanlık ama ben bir BESİKTASLİ olarak söylemek istiyorum ki ateş olmayan yerden duman çıkmaz şuanda fener yara almıyorsa iyi oynadigindandir bunada eyvallah ama bir zamanlar biseyler yaptığı bariz belli ortada bunu başka takımların kumeye düşmesiyle ilişkilendirmek saçma olur

0|1
    0|0
    • Bjk olarak İbrahim Akın'a yarış atı alan kimdi.

• Boş muhabbet çok uzadı abi korkakliktan değil uğraşmak istemedigimizden haksızın sesi çok çıkarmış bu kendini savunma havaları neden bilmiyorum ama herkesin gorusu kendine senin hayatından fikirlerinden banane sorun yok

• Ya vallahi onun adına ben ozur dilerim yeterki sus 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerbehçenin şike yaptığını sağır sultan duydu hatta kabul eden FB lilerde var ama hala kabul etmeyende avrupadan ceza alındı ama Türkiyede üstü örtüldü olay sadece bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Juventus da şikeden ceza almıştı hatırlatırım. Bunlar baron ceza alsa nolur almasa nolur. Ha fenerbahçe taraftarı çok takımına sahip çıktı orası da var.

0|0
    0|0
  • burda bjkliler gsliler ve digerleride biz Fenerbahçe liler ile duzeyli tartismaya giremiyor engel atıyorlar cunku diyecek soz bulamiyorlar

0|0
    0|0
  • Ee ne yani bu şike yapmadığınızi mi kanıtlıyor şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...