Gs beşiktaşa yatar mı sizce?

Bjk konya maçı cok tehlikeli ama gs bsj a verir mi maçı acaba?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayır yatmaz bjk yi yener havluyu atar

0|1
    0|0
    • İnsallah öyle olur bende cıkıp mücadele ederler diye düşünüyorum onurlu bir durus aergilemesi laım

• ueafan ceza aldılar bu yıl için ligi ilk 5 te bitirmesi lazım onun için bütün maçları almak zorunda gs

• Bak sana gerçek Bjk taraftarı olan @KurabiYe yi örnek göstereyim. Adam soruma cvp veriyor cvp bvermiyeyim diye engelliyor tek beni değil büütün Fenerlilerden korkuyor sen kaç Fenerlinin böyle dansöz gibi kıvırttıgını gördün ama bak biz gördük @KurabiYe korkak Bjk taraftarı mı olur. Yaada böyle taraftarla guurur duyuyormusunuz. Yazık Bjk taraftarın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yatmaz çıkar futbolunu oynar elinden geleni yapar.

0|1
    0|0
    • Bak sana gerçek Bjk taraftarı olan @KurabiYe yi örnek göstereyim. Adam soruma cvp veriyor cvp bvermiyeyim diye engelliyor tek beni değil büütün Fenerlilerden korkuyor sen kaç Fenerlinin böyle dansöz gibi kıvırttıgını gördün ama bak biz gördük @KurabiYe korkak Bjk taraftarı mı olur. Yaada böyle taraftarla guurur duyuyormusunuz. Yazık Bjk taraftarın.

• Ben Galatasaraylıyım yalnız dostum :) @Kolkolaşampiyon

• Yatmasa ne fark eder bu haliyle Beşiktaşı mi yenecek

0|0
    0|0
  • 100 yılı aşkın kulup ama dik duramayacak bence, ben öyle düşünüyorum yoksa bjk galatasaray in stadında uzun süredir maç kazanamıyor son 15 maçtır falan yanlış hatırlamıyorsam öyle bir şeydi

0|0
    0|0
  • yatmaz ama biz yatırırırz ;)

0|0
    0|0
  • Eper yatarsa Avrupaya gidemez bileklikle transfer yapmaya çalışır.

0|0
    0|0
  • Gs üst üste 2 sene Avrupaya gidemezse biter bu bakımdan pek Feneri falan takmazlar zaten Gs iyide oynamaya başladı sürpriz olmazsa Bjkyi yener

0|1
    0|0
    • İnsallah yener

Yükleniyor...