Erkek psikolojisinden anlayanlar bir bakabilir mi??

Hiçbir sebep yokken benden ayrıldı.Üstelik çok da güzel şeyler yaşamıştık,yani sanki benden gerçekten hoşlandığını düşünmüştüm.Sonra bişey hissetmiyorum dedi.Ama bugün okulda gördüm,ben konuşmadan geçiyordum tam,beni durdurdu.konuşma aynen şu:

-1 sn bakar mısın?

ben baktım.

-bir gel,otur biraz...dedi.

neyse oturduk.

-niye konuşmadan gidiyordun,yüzünün düştüğünü gördüm beni görünce dedi.

-çünkü sana kızıyorum dedim bende.tamam dedi bunu sorucaktım dedi.kalkar gibi oldu masadan.bende baktım suratına kalktım gittim.

Ya ben anlamadım şimdi bu niye böyle bişey yaptı.Ya da acaba benim o tavrım bozmuş mudur onu,erkek psikolojisini göz önünde bulundurursanız sizce ne hissetmiştir.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Korkmuş senden ya senin bağlanmandan ya da kendisinin bağlanmasından seninle takılacaktı belki fakat öyle biri olmadığını düşündü bu yüzden ara vermek istemiş olabilir. Bunun yüzünden de senin ona düşman olmanı istemiyor kendisininde yeterince net düşünebildiğini sanmıyorum biraz bir birinize zaman verin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Her hareketi ilişki bittikten sonra birşey sanmasanıza.

Hoş olan sey hoş olmuş olsaydı deevam ederdi.

Acıncak duruma düşmesi gereken sen degilsin o. Sen sevmişsin o ise senin sevgini kullanmış. güzel sey yasadıgını sanan sensin. o sadece kullandıgı şeyi yaşadı. anlatabildim mi?

Dogru düzgün bir sevgili yapmayan kız tiplemesisin. senden cok var. Düzgün erkegi secemediniz gitti

0|0
    0|0
  • konu havada kalmış bence tam öncesinde ne olduğunu bilmek lazım ama bazen ilişkiden beklentisini alamayan erkek böle ayrılmak ister ama kızı da üzmek istemez çünkü kız iyi biridir onun kırılmasını istemez ama diğer yandan da yoluna devam etmek ister bir dönüm noktası gibidir durum ama bence öncesinde bişeyler yaşanmış belki cinsel anlamda beklentisi vardı ya da başka bişeyler arıyordu kim bilir ...

1|0
    0|0
  • kesın aldatıo senı

0|0
    0|0
  • Ya bu çocuk senden ayrılma kararını almış direk söleyincede senin üzüldüğünü görmüş bir an kıyamamış..Anlamı var mısenin olmadıktan sonra? yokk..koyver gitsin herkez kendi yoluna

0|0
    0|0
  • Doğanın kanunudur bu.

Kaçan kovalanır.

Ona kızman onu düşündüğünü gösterir. (en azından o bunu böyle anlar)

Başını dik tut.

Onu yok say.

İnsan arkasından gittiğine değil, ancak peşinden gelene sahip olabilir.

0|0
    0|0
  • bir de derler ki kadınları anlamak zordur :D sorunlu bir arkadaş uzak dur derim

0|0
    0|0
  • bENCE siz ona yetersiz kalmıssınız. Fındık kabugunu doldurmayan bir sebepten de bırakmıs sizi. Heyecanı bitmiş. Sürekli monoton kalmayın değişkenlik yapın

0|0
    0|0
  • senı sallamayını sen nie sallıosn arkdas

0|0
    0|0
  • kedi fare oyunu arkadasım...kız rahat sen degıl...durumun kotu!

0|0
    0|0
  • umurunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Bak sizde bizi anlamıyormuşsunuz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sevmiyor yani kesin kirmamak icin belki konusmustur ama sevse böyle olmazdi

0|1
    0|0
  • bence o insan senin dostlugunu sevmiş ,bakmış aşk olmuyor hissetmiyor ayrılık kararı almış ,belki sana değer veriyor ama bu aşk değil

0|0
    0|0
  • senin bilmediğin çok geçerli bir sebebi olabilir erkek milleti kulağı delik :D

0|1
    0|0
  • çok saçma. çok kopuk. senle alakası yok bu insanın. kafasında birsürü şey var.

0|0
    0|0
  • birşey hissetmiyorum demiş zaten sadece senin konuşmuyor olman azbuçuk da olsa dokunmuştur. sevilmediğini düşünme piskolojisi. boşver öylesini takma kafana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...