Evde kendim spor yaparak kilo verebilir miyim?

Evde spor yaparak yani bacak karin hareketleri ile ne kadar kilo verebilirim sizce?
Bana pek etkili olur gibi gelmiyor ama boyle yaparak da kilo verenler oluyor baya..

68 kiloyum bu arada..

1|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• verirsin zamanında 10 kilo vermiştim pilatesle

1|0
    0|0
    • Vaay tebrikleer 💪 Ya ben de pilates dysunuyorum ama su an uni. okuyorum ve pilates topu vs yok almaya useniyorum toplu hareketleri atlasam da ise yarar degil mi?😅

• ben de topsuz yapmıştım internette videoları var salak salak danslar da ediodum evde :D işin aslı hareketli kalmakta ve porsiyonlarımıa tıorum 1 tabak yemek yiosam yarım tabak yiodum o şekilde

Erkekler Ne Diyor 12

• Çık dışarı 30 dk yürü 30 dk da eve dönüş 1 saat yürümüş olursun ekmeğı şekeri yağı kes yulafla beslen istedigin kıvama gelirsin

1|0
    0|0
  • Doğru yaparsan verirsin

1|0
    0|0
  • iraden varsa evet verirsin

1|0
    0|0
  • Düzenli yaparsan neden olmasın

1|0
    0|0
  • Verilir. Bir kondisyon bisikleti alabilirsen süper kilo verirsin

1|0
    0|0
  • Sıkılaşırsın :) yediklerine dikkat et bide bir saat yürüyüş işe yarar

1|0
    0|0
    • Yememde sorun yok ama cok hareketsizim cokk.. Hava kotuyse üsürüm diye yurumuyorum hava sicaksa cok terlerim diye.. Usengecligim say say bitmez 😅

• Heheheh :) şöyle yap az yemek ye mesela 2 öğün ye sabah evin iöşnde spor yap mesela diz çek sonra bazı hareketleri yapabilirsin ve su iç bir saat sonra kahvaltı ama az ye

• verirsi hertürlü

1|0
    0|0
  • b fit denilen sadece kadınların gittiği spor salonları var

0|0
    0|0
  • Çok azim varsa verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Evde kilo vermek sıkıntı en azından kosu yapmanda gerekiyor çünkü tempolu kosuda bile 15 dakikadan sonra vücut yağ yakmaya başlar evde bunu sagliyamazsin

0|0
    0|0
  • Gel salona ne evi ya

0|0
    0|0
    • Salona gitmek istemiyorum cevremdeki salonlar kiz erkek karisik ve okul sonrasi gidebilecegim icinen yogun saatler oluyor. Rahatsiz oluyorum daha once gittim.. 😕

• Tamam sağlık olsun o zaman.

• Nah verirsin anca verdigini sanarsın

0|0
    0|0
    • Ahahaha ee onerin nedir kardesim onu duyalim

• Bende gidiyorum illa hayvanlar var ama bende tam tersini yaşıyorum kızlar sürekli bakıyor ama takmıyorum ama hepsi öyle degil ben hiç birine bakmam

• Aferin sana ne diyeyim ama ben8m gittigim yerde adamlar beni rahatsiz ediyordu yani napabilirim

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben evde pilates yaparak ve beslenmemi düzenleyerek 7 kilo verdim.
    Yapabilirsin yani, imkansız değil. Yalnızca kendine inanman, güvenmen ve azin gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Evet ben evde zumba yaparak kilo verdim.

1|0
    0|0
  • Sadece sporla olacak şey değil ama yani spor yapıp üstüne götürürsen baklava börek daha fazla alırsın 😂

0|0
    0|0
  • pilatesle mümkün ya da leslie programlarını uygulayabilirsin

0|0
    0|0
    • Leslie gercekten ise yariyor mu bilemiyorum yaa 😕😕

• yürüyüş en iyisi onun yerine yürü bence

0|0
    0|0
    • Yuruyus cok uzun vadede incelme sagliyor ama kilo verdirmiyo pek diye biliyorum..

• tabikide verdiriyo tempolu yürüyüş verdirir hemde endorfin salgılar vücut mutlu olursun mesela enerjik hissedersin

• ip atla verirsin

0|0
    0|0
    • Ya ip atlamak cok iyi de atlayacak yerim yok herkesin icinde utaniyorum 😅😅

• neden utanıyosun ki gırgıra vurarak yap

• Iste onu yapabilsem keske

• Düzenli yürüyüş yaparak 1-2 ayda 10 kiloya yakın veren kişiler tanıyorum.

0|0
    0|0
    • Yuruyus inceltiyo ama kilo vermeui saglamiyo diye biliyorum cok kilolu degilsen yani..

• Ben zayıfım da, sadece tanıdığım kişilerden hareketle bunu söylemiştim. Bu konuda bir tecrübem yok.

Yükleniyor...