Galatasaray'ın sahası neden kapanmadı?

sahaya taraftar girdiğinde saha kapatma cezası veriliyyordu şimdi niye böyle oldu?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• gecen sene Beşiktaşımın sahası kapanmıştı oysa ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Neden kapansın? onları koruyan cok

1|0
    2|0
  • Saha kapanacak o kesin, öyle üç defa beş defa olcak diye bir kıral yok ama fatih terimin defteri kabarık olduğu için tüm cezalar beraber açıklanır daha zamanı var.

1|1
    1|0
  • Drogba´ya niye ceza vermediler ben o na şaşırdım

1|0
    1|1
  • tff nin işleri o kadar karışıkki stada ceza verse ve stadın cezasını ertelerse bile şaşırmam :D

1|1
    0|0
  • Madem sahaya seyirci girdiğinde saha kapanıyordu geçen sezon süper final maçlarında Fenerbahçe'nin, Galatasaray ile içeride oynadığı maç niye seyircili oynandı ? Beşiktaş maçında sahaya seyirci girdi o zaman niye bu kural işlemedi bana önce bunu açıkla sonra ben sana cevap vereyim.

1|0
    0|1
    • play offta beşiktaş seyircisiz oynadı 2 maç

• Sen söylediğimi anlamamışın ki. Fenerbahçe - Beşiktaş maçında sahaya seyirci girdi ve Fenerbahçe'nin sonraki iç saha maçı Fenerbahçe - Galatasaray idi. Ama bir ceza verilmedi.

• hepsi gs yanlısı çünkü

1|1
    0|0
  • Ufak bir olay kapanması gerekmez. :) Ama Fenerbahçe olsaydı emin ol bir dahaki maça kadınlar ve çocuklar gelirdi sadece.

1|0
    1|1
  • kapanırsa ithal kına var göndereyim

1|0
    1|1
  • böyle olaylarda saha kapama olması için 3 defa tekrar etmesi lazım( son 2 sezon dur ilk defa oluyor)

1|0
    0|1
  • hangı macta gırdı

0|0
    0|0
  • ceza alsa ne fark edicek senin icin ?

0|0
    1|1
  • sen sorasın diye.

1|0
    0|0
  • kapansın mı ?

0|0
    0|0
  • çatısı çöktü :):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kuraldan, kanundan haberi olmayan anca konusanları sevindirecek olaydır.Sahayı kapatabilme durumu olsaydı kapatırlardı merak etmeyin.

1|1
    1|1
    • ofsaytı öğrenemeden gözükme

• O kadar olay olmuş buna mı taktın

0|0
    1|1
  • sen sor diye işte :)

1|0
    1|1
Yükleniyor...