Şampuansız bir yaşam mümkün müdür?

arkadaşlar bazı internet sitelerinde sözlüklerde falan okudum şampuan için deterjan gibi diyorlar saç için zararlıymış güya saçın kimyasal yapısını mı ne değiştiriyormuş tam olarak bilmiyorum ./ şampuansız yaşamak mümkün müdür? o yağlı saçlara dayanabilir miydiniz? veya hiç şampuan kullanmadan yaşayan biri var mıburada? ne kullanıyor? :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• benim saçlarım uzun kaç seferdir banyo sabunuyla yıkıyorum duruladıktan sonra uçlarına doğru saç kremi sürüp bekletip sonra yıkıyorum sanki saç tellerimde kalınlaştı gibi güçlü hissediyorum tavsiye ederim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• annem ve anneannem kil kullanıyorlar kırmızı toprak gibi rengi var. annemin saçları pamuk gibidir .. :))

0|0
    0|0
  • saçımı hayatım boyunca yıkamadım,ıslak mendille ayda bir temizlerim.recep ivedik forever sakjhdsakjdhsadsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tabii ki mümkün , bıttım sabunu kullanırız ailecek.

0|1
    0|0
  • Bitkisel sabunlar kullanılabilir bence .

0|0
    0|0
  • yeşil sabun kullan

0|0
    0|0
    • kullancağımdan değil ya sadece merak ettim hani cidden kullanmayan var mıdiye? çok yağlanıyormu insanın saçları diye merak ettim ./ internette şampuanı öyle bir anlatmışlarkı sanki nükleer bomba :D

• şampuanda kimyasal var tabiki fight clup filminde sabunu şampuan daha iyi temizleyici olduğu çok iyi anlatılmış bir izle istersen bide en iyi sabun insan yağından yapılandır diye replik vardı :)

• Hacı Şakir nickli üye, doğru cevabı verecektir.

0|0
    0|0
  • Kullanılan nerdeyse her temizlik malzemesi doğal yağlarını kaybettirir. Şampuan da o kadar işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...