Bir erkekten hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz?

Bir erkekten hoşlanıyorsanız bunu nasıl belli edersiniz kızlar samimi cevaplar bekliyorum..Ve siz beyler bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Güncellemeler:
Peki o zaman soruyu şöyle sorayım kızlar erkeklerin size açılabilmesine yardımcı olacak bir durum sergiler misiniz:)))

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• bakışlarımdan etkilenmeyen erkeğe erkek demem..bakışdan etkilenende hoşlanır zamanla..

0|0
    0|1
  • Bakisirim, Gülümserim ama onun baktigini görürsem yani bisi hissetmeliyim az karsi taraftan kendi kendime gelin güvey olmiyim diye :)

0|0
    0|1
  • Karsimdaki erkegin bana karsi olan tavirlarina göre hareket ederim. Eger ondan isik alamadiysam hicbir sekilde belli etmem. Onun da bana karsi bos olmadigini anlarsam yakinlasmaya calisirim. Konusacak konu falan acarim..

0|0
    0|0
  • Ben belli etmem. Reddettigini falan dusunsenne. Facia!

0|0
    0|1
    • iyi de sana teklif eder misin diye sormadım ki belli eder misin diye sordum ne reddetmesi:))

• İyi de hoslan hoslan nereye kadar gidecek bu? İllaki birseyler olacak yani :D

• peki sık sık göz göze geldiğimiz bir kızın sevgilisinin olma ihtimali var mıdır sence

• Belli etmem ördişim.

0|1
    1|0
  • hiçbir şey :)

0|0
    0|0
  • Sık sık göz göze geliyorsak anlar zaten

0|0
    0|0
  • are you sex?

0|0
    0|1
  • Haha ya aynı benim durum. Ben bir çocuktan hoşlanıyorum hem de çokkk fazla. Okulda sürekli göz göze geliyoruz bakışıyoruz falan. Bence her baktığında bakıyosa hoşlanıyodur. Kendimden biliyorum. Ben o kadar çekingenim ki onun yüzünü görünce kaçıcak delik arıyorum düşün artık :D

0|0
    0|0
    • ya sence seninle sürekli kesişen birinin sevgilisinin olma ihtimali var mı

• Eğer böyle nasıl anlatıyım uygun şekilde yani işte eğer herkesle arası iyi her kıza yanaşan (ne demek istediğimi anladın sanırım:D) biri değilse bence yoktur.

• bunu bir kız için sormuştum:)))

• hiç edemem...

0|0
    0|1
    • ya siz kızlar zaten teklif etmezsiniz hoşlandığınızı belli etmezsiniz peki naparsınız:)))

• yemek yerim su içerim. yapamıyorum işte bende memnun değilim

• ya ama ayıp ediyosunuz işte böyle birşey belli etmiyorsunuz ondan sonra birinize açıldığımız zaman da ya sevgiliniz oluyo ya da reddediyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 2

• yanlıs anlamada su soru kac bin kere soruldu acaba merak ettım

0|0
    0|0
  • ya bu sorualrı görünce sürekli dejavu yaşıyorum acaba neden :D

0|0
    0|0
    • :)))benim gibi mağdur olanlar çok da ondan kardeşim bu kızları anlamak profluk gerektiriyo:)))

• sürekli şakalaşmaya çalışması,bakması biz bakıncada utanıp önüne dönmesi ve 3ten fazla karşılaşıyorsanız, var mı bu kızda sana karşı bişeyler :D

• peki kızla daha tanışmadıysan nasıl anlarsın

Yükleniyor...