Kapat

İlk flörtünüz hakkında her şey

evet ilk flört zamanlarınıda yaşınız kaçtı bir çok şey ilk kez oluyordu sizi partneriniz nasıl etkilemişti ilk aşkınızmıydı ilk öpücüğünüzmüydü ? (bana sorarsanız daha cevap verebileceğim bir veri tabanım yok :) bide 18 yaşında olucam :( )

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• sevgili olmayı nedense bir türlü kabul etmediğim buna rağmen cok sevdiğim biri vardı, uzun zamandır görüşmüyorduk geçenlerde şeytan bir bak nerlerde n'apıyor dedi herhalde.. facebooktan baktım da bayağı bir değişmiş.. bir yumuşamalar bir haller gelmiş nereden nereye.. vazgeçtim hâl hatır sormadım tabii ki.. şansa bak ya ilk aşkın kimdi deseler söylemeye utanacak insan gerçekten de neredeen nereye..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayni kaderi paylasiyoruz dostum. Gel bir sarilalim :D

0|0
    0|0
  • Anasınıfında sürekli koluma çimdik atıyordu heyvan.

0|0
    0|0
  • 13 yasinda platonik asiktim birine, 16 da ilk öpüsüm vardi cok igrencdi onunda ilk öpüsüydü aman kabustu.. hataydi zaten ama ilk defa iltifatlar falan duyunca insan.. ve 20 de dogru adami bulduguma inaniyorum bakislariyla konusmasiyla herseyiyle etkilemisti beni.. ilk askim ilk öpüsüm degildi yani malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk flörtüm 11 yaşındaykendi aynı mahalledeydik geziyorduk beraber komşu mahallelerde dudağından da ilk kez o zaman öpmüştüm çok erken yaşta başladım flört işlerine şimdi bunaldım ciddi bir ilişkim var en iyiside bu :)

0|0
    0|0
  • 16 yaşındaydı ilk flörtüm. fazla bişey hatırlamıyorum ona dair. ortama ayak uydurup çıkmaya başlamıştım. 2 ay sonra da bitti.

0|0
    0|0
  • 6 yaşında iki kızla öpüştüm 11 yaşımda ilk flörtümü yaptım şimdiyse dıptıs dıptıs :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...