Terazi burcu erkekleri sevdiğini nasıl belli eder?

Sevdiğim çocuk çok utangaç bende bir türlü yaklaşamıyorum ne yapayım. Bugünde onun bir arkadaşına söyledim dedim ki sakınona söyleme ama ben onu çok seviyorum dedim gitmiş bütün sınıfın önünde söylemiş rezil oldum herkes aaa o mu demiş? Kimse benden beklemezmiş bunun içinde çıkışta beni sorgularla diye falan kaçtım dershaneden neyse orasını geçte ben oulda çocuğun yüzüne bakamam ne yapayım o da beni seviyor biliyorum çünkü öyle davranıyor. Terazi burcu erkekleri sevdiğini nasıl belli eder? çok araştırdım ama birde duymak isterim pekiştirmek isterim ne bileyim :( ya mesela nasıl davranmalı ne bileyim :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• git ensesine vur bir tane " lan nazina baslatma benim olcaksin" de

0|0
    0|0
    • tabi canım erkeklerin yanından ayrılırsa .s Ama ne bileyim o sınıfın ortasında o bunu seviyo diye yapmaları onun hoşuna gitmemiştir diye düşünüyorum ondan.. Yüzüne bile bakamıyorum :(

• sen gecenlerde benzer konuyu acan sahis misin? onunda terazi erkegiyle bir sorunu vardi

• kim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• sarılarak belli eder

0|0
    0|0
  • işin zor burda dizginleri eline almalısın utangaçsa o gelip konuşmaz sen gidip konuşş normalde erkek konuşmalı ama dizginleri eline almalısın yoksa yazık olcak

0|0
    0|0
    • 496 gün..

• gündür seviyorum ama ikimizde hep aynı yerde ilerliyoruz yani o da beni seviyor..

• yaa bir söz var bozulma ama biraz espirili olsun dere eşşeğin ayağına gelmez su içmek istiyen dereye gider :)9 sende hemen yarın git kimseye aldırış etme ve söylee

• başlığı da hemen kadırmışlar :D ben teraziyim öncelikle güzel değilsen zor bakar.başbaşa daha rahattır.ama kalabalık ortamları da sever.

0|0
    0|0
    • Ya güzellikte problem yok abicim :D 496 gündür seviyorum ounu ama o da beni seviyor diye seviyorum bakışlar falan beraber saçmalıyoruz sonra işte enim hislerim kuvvetli anlıyorum birkaç kez söyemeyi denedim aam kaçıyor takmıyor sonra birşey olmaış gibi yine o kaçamak bakışları atıyor gözgöze geldiğimzde gülüyoruz beraber saçmalıyoruz dilimizi çıkarıyoruz birbirimize sürekli laf atıyo bana sataşıyo ama köötü sözle değil tabii :D

• eyw. koçum :D

• koçum mu sildim seni :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen süslü bakımlı çekici ol gerisi gelir böyle insanlardan hoşlanırlar :)

0|0
    0|0
    • 496 gün...

• Bende sana demek istiyorum ki bunları yapması kesin seni sevdiği anlamına gelir mi :) Beklemekten başka çaren yok bakışmaya devam :)

• eh ne yapalım :(

• benimkide öylede ama gayet rahat biri yani , espirili falan :D

0|0
    0|0
    • yaa öyle de bu çocuk asosyal O.o

• ben mi direk yapışmsam falan :p :D

• ahahahaha şmdi utangaç falan diyosun ya ters tepebilir :D yavaş yavaş derinden etkilicen :P

• lo nedir anasını satım.

0|1
    0|1
  • başlığına öldüm bittim :DD:

0|0
    0|0
Yükleniyor...