SIRT İNCELTMEK İÇİN? LÜTFEN SPOR HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR?

arkadaşlar merhaba sorum spor yapan herkese veya bilgisi olan 46 kilo minyon bir insanım ancak genel anlamda cılız değilde yuvarlak hatlara sahip bir insanım sporumu egzersizimi evde yapıyorum alt bölgemde sıkıntım yok gayet memnunum ancak omuzlarım geniş ve sırt bölgemde kilom olmamasına rağmen bir miktar yağ birikimi var eskiden tombulca bir insandım ancak artık zayıfım üst bölgeme iç çamaşırımı giydiğimde daha bir belirgin oluyorlar ve bu beni çok rahatsız ediyor hayır ne yapılabilir emin olamadım iki kg dambıl ile haftada üç gün iki set yirmi adet arka kol hareketi gb veya sandalye de kolları arkama alarak otur kalk hareketi gb nette sırt inceltme diye gecen hareketleri yapıyorum ancak bir yandan daha da kalınlaşır mı diye korkuyorum ne önerirsiniz?( omuzlarım geniş olduğu için genişlemesinden korkuyorum

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• fitnees

0|0
    0|0
    • zaten bu hareketleri o şekilde buldum ancak kaslı bir yapı cıkar mı diye korkuyorum böyle daha da kalınlasır mı çünkü kollarımda bir şişkinlik meydana geliyor gb oluyor ilk yaptıgımda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...