Amedsporun tartaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence onnumara olmuş. Sahalarda pkk sempatizanlığı yapanların türkiye cumhuriyetinin sahalarının içinde bulunamaz. Yapılan bu saldırı kürtlere olan öfkeden değildir ırkçı bir saldırı değil öyle bir durum olsa aynısı trabzon sporada yapılırdı. Bu aşağılıkların değil türk takımlarıyla bir araya gelmesi bu ülkede yaşaması bile kabul edilemez. Amedsporun tartaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yetmez. Hepsi sürülmeli karşı gelenler öldürülmeli.

0|1
    0|0
    • Bence direk işkence edilmedli pkkya destek veren her şey

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç acımadım. Oh olsun bile diyor insan :)

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş vallaha :)

0|1
    0|0
  • ''Sahalarda pkk sempatizanlığı yapanların türkiye cumhuriyetinin sahalarının içinde bulunamaz.''
    he he görürsem sölerim yeni yapacakları anayasaya koysunlar.

0|0
    0|0
    • Eğer bugün Atatürk olsaydı pkk sempatizanı olanları sürerdi asardı keşke gelse atamız tekrar

• O yüzden batıyor ya ülke... Derin bi' nefes alır gibi batıyoruz yükümüz ağır...

• Battığımız filan yok bu ülke 3 cepheden sıkıştığı halde batmadı şimdimi batıcak? para yokken silah yokken batmadı şimdimi batıcak sadece biraz temizlik var

• Iyi guzel hos
    Bizim hakemlerde is yok
    Ben hakem olsam her mac aleyhlerine 2 3 penalti veririm bir daha palazlanmazlar
    Yoneticileri dovmeye de gerek kalmaz

0|0
    0|0
    • Yo bence bu şekilde iyi olmuş keşke öldürselerdi

• Valla ben fasistim ama o kadar degil

• Bu faşizm değil. Bu türkiyenin içindeki hainleri temizleme durumu eğer o kişiler türk olup pkk sempatizani olsaydı onlar içinde aynısını düşünürdüm hatta çocuğumda vatan haini olacağına sehit dedelerinin kanına leke getireceklerine ölsünler daha iyi bunun ırkla alakası yok yani

• bence yapılmamalıydı sen insansın oda insan onlar amed demplasmanındayken böyle olmadı

0|0
    0|0
    • Onlar insan değil pkkyı destekleyen hiç kimse insan değil daha geçenlerde şehit olan çocukluk arkaadasının cenazesinde ağlayan genci sehit edenler insan değil

• Büyük bir hata olmuş. Dövmekteki amaç doğru yola getirmek mi?
    İyi, adamlar sizi daha çok seviyor şimdi. Size bayılıyorlar. Hemen PKK'yı lanetlemeye başladılar değil mi?
    "Yapılan bu saldırı kürtlere olan öfkeden değildir ırkçı bir saldırı değil" onlarda aynı şeyi düşünmeye başladılar kesin öyledir.
    Bu işi yapanlar ve izin verenler ma. llıkta sınıf birinciliğini kaparlar.

0|0
    0|0
    • Biz onları doğru yola getirmeye çalışmadıkki hırs aldık bu ülkede itlerin barınamayacağını anlatmaya çalıştık omların diliyle ayrıca yazının devamınıda anlamayı denemelisin ırkçı bir saldırı olsa trabzom sporda türk takımı değil lazların değil mi?

• keşke maç diyarbakırda oynansaymış insanlık ögrenirdiniz

0|1
    0|0
    • İnsanlık 😁valla doğudaki kürt kardeslerimizi bilmem ama buradaki kürtler o itlerden nefret ediyor sen insanlıktan bahsediyorsun insan olan insan katlini desteklemez insanlıklarını görmedik yedikleri kaba işeyen bir tür topluluk gördük

• iyi diyorsunda niye o zaman kürtlere zulum edildi niye bu halk ayakladı dersim katliyamı ( 1937 ) zilan katliyamı ( 1930 ) asit kuyuları yapıldı halka zulüm edildi sizin o çok sevdiniz beyaz toroslar faili meçhuller pkk vardı deme pkk 1978 de kuruldu

• ben sizden kat kat daha insansıcılım bundan emin olun dedigim gibi sizin nefret ettiginiz ermeniyi bile seviyorum ezilmiş bir halkız ırkçılıgı hep dibine kadar yaşamış toplum nasıl ırkçı olsun inan en iyi kürtler anlar ezileni

• Güzel olmuş. Siz hiç Ankara döneri yediniz mi? : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...