Neden erkekler en yakın arkadaşlarını kötülerler?

neden erkekler en yakın arkadaşlarını , kız arkadaşlarına kötülerler ama sonra hacım kankam çekerler ? mesela ; beş para etmez şeref... n teki gibi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen kendisi öyle olduğu içindir.en yakın arkadaşlarımdan biri sevgilisi ile ayrıldı hatta ayrılık mesajını kıza attığımda kız yanımdaydı ve onu kötülüyordu bilmiyor muyum kötü özellikleri olduğunu elbette biliyorum ama hiç bir şey söylemedim kötülemedim sonuçta yakın bir arkadaşım sevdiğim bir insan ve arkadaş olarak iyi/kötü özelliklerini bilerek onunla arkadaşım.sevgili olarak nasıl olduğu beni ilgilendirmiyor.

ayrıcı kötülemelerinin bir başka sebebi olarak başka yakın bir arkadaş bulamamalarını düşünüyorum.başka bir arkadaşı yok ve elindekini kötülüyor.kalitesiz erkek modeli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bunu yapan tanıdıklarında o adama laf edenler kadar karaktersizmis kusura bakmada ... dost görünen tilkilerden korusun rabbim böyle..

1|0
    0|0
  • erkekler erkek arkadaşlarını kötülemezler. kötülüyorsa en yakın arkadaşı filan değildir. eğer kötüleyen varsa kendisi satıcının tekidir. çok düşük bir ihtimalle de o an o arkadaşına sinirlidir arada bir gerginlik olmuştur.

1|0
    0|0
  • şimdi diyelim benim kankam var birde sevgilim var sevgilime kankamı kötülememin nedeni şu olur yani kötüleyim de onunla ilgisi olmasın hep bana şey yapsın yani kankamla ilgilenmesin onunla sevgili olma ihtimali olmasın diye olabilir

1|0
    0|0
  • bunu yapanlar arkadaşı üstünden prim yapma peşindedirler

1|0
    0|0
  • En büyük düşmanımı en yakında tutarım da ondan.

1|0
    0|0
  • (: erkeklerin bir çoğu gtr. o yüzden fazla gtleri merak etmeye gelmez.

1|0
    0|0
  • yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • kızlardan öğreniyolar

0|0
    0|0
  • çünkü en yakın arkadaşı değildir :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• göz koymayasın beğenmeyesin diye.

1|0
    0|0
  • sen yan gözle bakma diye tek adam kendisi izlenimi yaratmak için

1|0
    0|0
  • İdnelikten yeminnen.

0|1
    0|0