Kapat

1 ayda vücudum sıkılaşır mı?

Bel bölgem çok yağlı, ve basenlerim de var. Onun dışında şişman değilim ama yağlar belli bir bölgeye toplandığından orantısız görünüyorum. 1-2 ayda günde 100 mekik, 100 squat, 100 de bel eritmeye yarayan başka bir hareket yapsam ve yediklerime dikkat etsem sıkılaşır mıyım? Bel ve basen bölgem nasıl erir?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mekik çekmeyi kaldır bence. 100 kere ip atla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hareket yap tabi faydasi illaki olacaktır, ama fitness e gitsem diyet uygulanan ona gore daha güzel bir çözüm alabilirsiniz:)

0|0
    0|0
  • Dediğin şey 1 ayda olmaz ve umarım setler halinde 100 mekik ve squat gibi şeylerden bahsediyorsun? :) Spor salonuna gidersen 100 squatı zaten çıkaramazsın he ben evde yapıcam diyorsan cardio ve koşuyla azda olsa forma girersin belki istediğin hedefe yakında olabilirsin herşey sende bitiyor

0|0
    0|0
  • sıkılaşmaz

0|0
    0|0
  • açık ve net sıkılaşmaz

0|0
    0|0
  • Skilasirnama cok degil

0|0
    0|0
  • Arkadasim bahsettigin bolgeler vucudun en hard bolgeleri ve bahsettigin hareketlerden 500 er tanede yapsan olmaz bir prosfesyonelden yardim al ve 3 ay da kurtul derim.

0|0
    0|0
  • Zor imkansız..

0|0
    0|0
  • 1 ayda olacak iş degil onlar en az 6 ay oda en az6

0|0
    0|0
  • Sen yeterki iste herseyi yaparsın bea 😁

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda değişim olur ama bırakırsan yine aynı olursun o yüzden uzun süreli git afeti devran ol yani

0|0
    0|0
  • Mekik kaldır ip atlama koy ve 1 ayda olacak iş değil kusura bakma

0|0
    0|0
  • İstersen yardımcı olabilirim az da olsa anlarım

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• azmedersen başaramayacağın birşey yoktur...

0|0
    0|0
  • 1 ayda olabileceğini zannetmiyorum, ama uzun sürede iyi sonuçlar alabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Aldırma olmaz diyenlere 2 haftada değişir düzenli yaparsan sadece devam et abur cuburu da kes

0|0
    0|0
  • 1 ayda olmaz öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...