Kız babaları biliyormu ?

Kız babaları kızlarının hakkında , yaşantıları hakkında bilgi sahibi mi , yani şehir dışı üni ye yollayınca ya da dışarı çıktığında , kendisi kahvede oyun oynarken akıllarına okuyor mu ya da ne yapıyor diye acaba geliyor mu :) ?

Güncellemeler:
Benim çok kız babası tanıdığım var arkadaşım çoğuyla ama sizin dediğiniz gibisini ben görmedim valla :))

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• anası baksın diyorlar ama adam kahveye gidince anaları da oturmaya gidiyor.

0|0
    0|0
    • dedikodu yapamyınca bazı kadınlar çatlar o yüzden ;)

• gene basa donmussun

• niyeki :)) ,işe verdim kendimi para ile yapıcam şimdilik düşünmüyorum aklıma gelen o şeyleri umursamaz oldum zamanı geldiğindede herşeye ulaşıcam

Kızlar Ne Diyor 14

• Benim pederle muhabbetim yerinde..Kahveye de gitmez zaten sabahları uyanınca evi süpüren bir adamdır kendisi:)

0|0
    0|0
  • saklayacak bşyim yok ki...

0|0
    0|0
  • Babam olsun Annem olsun bir bakışta anlarlar neler olduğunu. Onların göznden bişey kaçmaz efnm..

Elimzden geldiğince onlara layık evlat olma gayretindeyiz... Yetti mi ? :D

0|0
    0|0
    • benim için fark eden birşey yok benim kızım değilsiniz ;) , ama iyi hisleri kuvvetliyse birşey yapamazsınız gizli saklı eheh ;)

• Bizde başarılı ve çalışkan olarak emeklerini boşa çıkarmıyorz efnim...

• İyi eferin ;)

• Babam her bir haltımı bilir, çok ilgisiz olanları da.

0|0
    1|0
  • dizinn dbnde okuyorum :)

0|0
    0|0
  • Babam annemden daha anlayisli ve moderndir ama ben yinede her haltimi anneme anlatirim. Annemmde babama.

0|0
    0|0
  • bihaber olanları çok

0|0
    0|0
  • geliyordur da naapacan yavrum elden ne gelir

oturup okey oynican tabi

0|0
    0|0
  • Neler gelir neler, aklın durur. Her baba hafiyeliğe adaydır kaplişim.

0|1
    0|0
  • sen olsan yer misin o numaraları?..

0|0
    0|0
    • ben tanımadığım insanın yürüyüşünden anlarım ne huyda olduğunu o tanıdığım olur yani bilmiyorum içine şeytan girmesi lazım beni kandıracak bir kişinin ;)

• babam annem de aynen öyle diyo zaten

• bilmiyor en son babalar duyar :)

0|0
    0|0
    • yazık valla adamlara

• kimsede birlşey yapmıyor yapanalar nerede acaba ;)

• valla ben çok rahatım bişy yapmadığım için yapanlar düşünsün o kadarda sorumsuz değiliz tabiki bizde anababa olucaz çocuğumuz olacak elbet düşünüyoruz bunları arkadaş

• senin kızın üniye başladığında peşine dedektif takarsın olur biter.

0|0
    0|0
  • sende baba olmucam evlenmıcem diyon durmadan da bu konulr hakkında sorular soruyonn ilgilenmediğinn bişeyy hakkında soru sorma arkadaşımmmm

0|0
    0|0
    • nerede gördün öyle sorularımı herşeyim açık sorulardan göstersene bir kere :) , anlamadığım konu o sensen eğer yani benim her sorduğum soruda yargılıyorsun neden ? ;)

• hep bbu konular hakkında kızlar her haltı yiyo yok baba olmucam yok kzıım olmucam gibi şeyler paylaştığın ıcın bıktıkk artıkk uff ilgilenmedığın bişey hakkında hem soru soruyon hemde cevapları beğenmıyon sorma ya baydın artıkkk

• burada soru soranlar illa ilgilendiği birşey hakkında mı soru soruyorlar ben sadece gerçekleri sorarım ve gerçekler acıdır bazılarını demekki acıtıyor sorduklarım :) , kimsenin cevabınıda beğenmeme gibi birşeyi yaptığımı hatırlamıyorum

• Saklicak biseyim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ah, garıban saf ana ve babalar..

Kızınız prezervatifi ağzıyla takıyor elini bile kullanmadan.

0|1
    3|1
  • Kızların ders çalışmak için gideceği her zaman bir Merve vardır. :\

1|1
    0|0
  • Cinsellik bölümüne gir bak sence onları aileleri biliyor mu ?

1|1
    0|0
    • onlar hadi sanal alemde benim gördüğüm babalar yani gerçek alem ve hepsi iyi okuyor vs. diye biliyopr ;)

Yükleniyor...